Bu Erkeklerle Evlenmeyin!

2 dakika okuma süresi

Bu Erkeklerle Evlenmeyin!

Bu özelleri aklınıza kazıyın ve bu tip erkekleri görünce kaçın!

Özellikle uzun zamandır süren ilişkiler de kadınlar, gelecek planlarından bahsetmekten çok hoşlanırken, erkekler bu durumu konuşmaktan çoğu zaman kaçıyor ya da gerçek duygularını belli edemiyor! Eğer sizde sevdiğiniz insanla evlilik kararı düşünüyor; ama aklınızdaki soru işaretlerine cevap arıyorsanız merak etmeyin Daha İyi Yaşam var : ) işte asla evlenilmeyecek erkeklerin 5 özelliği!

Sadece kendini düşünen erkek

Yalnızca kendini düşünen, ilişkide kendini hep ön planda tutan ve siz ona toz konduramasanız da arkadaşlarınız tarafından 'bencil' olarak adlandırılan biriyle mi birliktesiniz? Bu tip erkekler, sürekli kendi problemlerinden bahseder ama asla size nasıl olduğunuzu sormazlar.

Kendilerini değerli hissetmek için hayatlarında her zaman bir kadının olmasını isteyen bu erkekler, aynı değeri partnerlerine hissettirmezler. Evlilik konusu açıldığında ise "Ben hazır olana kadar bekleyelim" deyip, sürekli bu konuyu geçiştirirler. Kısacası bu tip erkekler asla 'ideal eş adayı' olamaz!

Evlilik konuşmaktan sürekli kaçan erkek

Evlilikle ilgili her cümleden kaçan, bu durumu söz konusu bile yapmayan erkekler, evlenme fikrine hiçbir zaman sıcak bakmazlar. Siz ileriye dönük planlarınızdan bahsettikçe partneriniz konuyu kapatır ve şimdi evlilik konuşmak istemediğini söyler. Evlenmek için herhangi bir harekette de bulunmayan bu tip erkekler, sizi de evlilikten soğutmaya çalışır ve mutsuz ederler.

Kariyer düşkünü erkek

Bu tip erkekler, beraberliğinizin üzerinden yıllar geçmesine rağmen evlilik konusunda size biraz daha sabırlı davranmanız gerektiğini dile getirirler. Kariyerine odaklanan, sürekli işleriyle ve kendisiyle ilgili olan bu erkekler, evlilik için hiçbir zaman kesin tarih belirlemezler. Kendisiyle ilgili şeyleri her zaman bir adım önde tutan bu erkeklerin gelecek planları arasında evlilik son sıralarda yer alır.

Eğlence tutkunu erkek

Hayattaki tek amacı eğlence ve seks olan bu erkeler, asla evlilik düşünmezler. Bir kadınla uzun süre birlikte olmak, aile kurmak ve aynı çatı altında yaşamak bu tip erkeklerin asla aklından bile geçmez. Onlar için önemli olan yeteri kadar eğlenmek ve sıkıldıklarında arkalarına bakmadan devam etmektir.

Planlarınızı bilse de kılını bile kıpırdatmayan erkek

Bu tip erkekler, heyecanla anlattığınız evlilik ve gelecek planlarınızı saatlerce dinler. Sizin ne hayal ettiğinizi çok iyi bilirler ve evlendiğinizde nasıl mobilyalar satın almak istediğinizden bile haberleri vardır. Ancak onun planları hakkında soru sorduğunuzda "Sen ne istersen onu yapalım" ya da "Düğünle ilgili her şeyi sen seç, ben karışmak istemiyorum" gibi cevaplar alıyorsanız, hemen ilişkinizi tekrar gözden geçirmenizde fayda var.

Sürekli sizi dinleyen, hayallerinizden konuşan ama hiçbir harekette bulunmayan bu erkek, sizin için doğru bir eş adayı olmayacaktır.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html