Boyu Uzun Gösteren Kıyafetler

1 dakika okuma süresi

Boyu Uzun Gösteren Kıyafetler

Boyunuzun kısa olmasından rahatsızsanız boyu uzun gösteren kıyafetleri hemen öğrenin!

Boylarının kısa olduğunu düşünen genç kızlarımız, hanımlarımız boylarının daha uzun görülmesi yönünde kıyafet tercihleri yapmaktadırlar. Peki, boyu uzun göstermek için hangi kıyafetleri tercih etmeliyiz, boyu uzun göstermenin tüyoları nelerdir?

Sizlere bu yazımızda boyu uzun göstermek için tercih edebileceğiniz kıyafetler konusunda bilgi vereceğiz. Boyunuzu uzun göstermek istiyorsanız kazak, bluz tercih eder iken v yakalı olanlarını tercih etmeniz gerekir.

Boyunuzu Uzun Gösteren Kıyafetler

V Yaka Kıyafetler

V yakalı bluz ve kazaklar boyun kısmını açıkta bıraktığı için boyunuzun daha uzun görülmesini sağlayacaktır. Dik yakalı olan bluz ve kazaklar boyunuzun olduğundan kısa görülmesine neden olacaktır tercih etmenizi önermeyiz.

boy

Boyunuzu uzun göstermek için hafif kumaşlardan oluşmuş yandan yırtmaçlı uzun etekleri tercih edebilirsiniz. Bu tür etekleri hafif topuklu ayakkabılar veya düz ayakkabılarla kombin yaptığınız zaman boyunuz olduğundan uzun görünecektir ve şıklığınıza da şıklık katacaktır. Alt kıyafet olarak boyu uzun gösteren başka bir kıyafet türü ise geniş paça pantolonlardır. Geniş paça pantolonu uzun veya kısa kadınlar tercih edebilir. Geniş paça pantolonu tercih eden kısa boylu bir bayan altına giyeceği hafif bir topuklu ayakkabı ile olduğundan uzun görünecektir, gündüz veya gece sürekli tercih edilebilecek olan geniş paça pantolonlar rahatlık açısından da uygun bir seçim olacaktır.

boy

Yüksek Belli Pantolonlar

Yüksek belli pantolonlar bayanların uzun görünmesine olanak sağlayan bir başka kıyafet türüdür. Yüksek bel pantolonlar bacakları olduğundan uzun göstererek hoş bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Uzun belli pantolonlar uzun görünmek için ideal tercih olacaktır ancak etekler için bu durum söz konusu değildir, uzun belli etekleri tercih etmemelisiniz. Dikine çizgiler olan kıyafetleri tercih edebilirsiniz ancak çok fazla renkli olmamasına dikkat etmelisiniz. Tulum tercihi yapmak boyunuzun uzun görünmesinde bir başka tüyo olacaktır.

Sizce boyu uzun gösteren kıyafetler neler?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html