Bosch’un İlk Kablosuz Dik Şarjlı Süpürgesi Athlet

1 dakika okuma süresi

Bosch’un İlk Kablosuz Dik Şarjlı Süpürgesi Athlet

Biri bahar temizliği mi dedi? Cevabınız evetse sizi Bosch’un ilk kablosuz dik şarjlı süpürgesi olan Athlet ile tanıştırmak istiyoruz hanımlar!

Ev işleri, temizlik deyince tüylerinizin diken diken olduğunu biliyoruz hanımlar! Kış aylarının ağır havasından ne iç açıcı bir temizlik yapabildik ne de evlerimizi doyasıya havalandırabildik. Malum bahar geliyor, yaşam alanlarına şöyle bir bahar temizliği gerekiyor.

Kıyı köşe hiçbir yer kalmayacak şekilde mis gibi bahara hazırlık yapmanın vakti geliyor. Kim yapacak saatlerce o temizliği o büyük elektrikli süpürgelerle dediğinizi duyar gibiyiz ama üzülmeyin. “Yaşam için teknoloji” sunan Bosch ev hanımlarını düşünmüş ve kadınlara kolaylık olsun diye ilk kablosuz dik şarjlı süpürgesi Athlet’ı sundu.

Bosch’un İlk Kablosuz Dik Şarjlı Süpürgesi Athlet

Athlet  BCH6ATH25, güçlü performansı ile eviniz baharı iple çekecek. Dik tasarımı sayesinde çok az yer kaplıyor ve tüm zeminlerde kullanılabiliyor. 60 dakika kablosuz kullanım olanağıyla yaşam alanınızda pratik dokunuşlara zemin hazırlıyor. Kısacası Athlet  BCH6ATH25 ile ev temizliğiniz büyük oranda kolaylaşacak ve hafifleyecek.

Kablosuz, Torbasız, Güçlü ve Pratik

Bosch Athlet BCH6ATH25’in HighPower fırçası tüm zeminlerde etkili dokunuşlar sergilerken esnek süpürme ucu sayesinde herhangi bir kısıtlama olmadan mobilyanın etrafını veya altını rahatlıkla temizleyebilme imkanı sunuyor.

Bosch Athlet BCH6ATH25’in perakende fiyatı 794,00 TL.

Yanmış Yağlardan Nasıl Kurtuluruz?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
Bahar Civsel
Bahar Civsel - 24/04/2017 12:50
güzel bi ürüne benziyor
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html