Boşanmayı Önleyen 5 Öneri

1 dakika okuma süresi

Boşanmayı Önleyen 5 Öneri

Uzmanların önerilerinden derlediğimiz boşanmayı önleyen 5 öneriye bir göz atın.

Evlisiniz ve boşanma gibi bir terimden oldukça korkuyorsunuz. Karşılıklı olarak yapacağınız bu öneriler sayesinde evliliğinizin içinde "boşanma" kelimesi bir kez dahi geçmeyecek.

Hataya Karşılık İyilik

Araştırmalar ortaya çıkarıyor ki yaptığınız bir hataya karşılık beş iyi davranışla gitmelisiniz yoksa yaptığınız yanlış asla unutulmayacaktır. Karşılıklı yapılan hatalar unutulmadığıgibi jestler de unutulmayacaktır emin olabilirsiniz.

Yüksek Seçimler

Seçimi standartlarınız her zaman yüksekte tutun. Unutmayın ki siz ileriyi göndere çekmeye çalıştıkça partnerinizde sizinle birlikte yükselişe geçecek. Evliliğin standartlarının "saygı, romantizm,mantık ve cinsellik" temeline oturduğunu belirten uzmanlar bu dört konununda karşılığını bulabileceğiniz bir eş adayı seçmenizi tavsiye ediyorlar.

Arkadaşlar

Günümüz ilişkilerinin iki kişilik bir hal alması ve monotonlaşması da oldukça büyük bir problem haline geliyor. İlişkinizi yaşarken aynı zamanda yanınızda arkadaşlarınız ve akrabalarınızda olsun. Kalabalık ortamlarda davakit harcayarak kendinizi eleştirme fırsatınız olsun. Unutmayın ki evlilik hayattaki birinci önceliğiniz değil.

Onu Mutlu Edin

Onun sizi mutlu etmesini bir kenara bırakıp, siz onu mutlu etmeye çalışın. Unutmayın mutluluğunuzun yolu mutlu etmekten geçiyor. Karşı taraftan mutluluk beklemek ise gerçekçi değil.

Cinsellik

Bir ilişkinin olmazsa olmazı cinsellikten kaçmayın. Kendinizi ve karşı tarafı mutlu olmayı ihmal etmeyin. Her şeye açık olmayı deneyin. Unutmayın cinsel ilişki ile istediğiniz her şeyin yolunu yapabilirsiniz.

Heyecan

Haftada bir kez ikinize de heyecan verecek bir şeyler yapın. Haftada bir kez farklılık yapmanın faydasını göreceksiniz.

Mehmet Çoşkundeniz ile Söyleşi

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html