Boş Vaktinizi Birde Bu Şekilde Değerlendirin

1 dakika okuma süresi

Boş Vaktinizi Birde Bu Şekilde Değerlendirin

Günün yorgunluğunu televizyon izleyerek ya da internette gezinerek değil farklı aktivitelerle uğraşarak değerlendirin

Günün yorgunluğunu televizyon izleyerek ya da internette gezinerek değil farklı aktivitelerle uğraşarak atın!Peki kendimize nasıl uğraşlar bulabiliriz? İşte öneriler;
Resim yapın İhtiyacınız olan şeyler sadece boya, tual ve hayal gücünüz. Artık olmak istediğiniz her yere gidebilirsiniz.
Örgü örün Hazır havalar da soğuk ve karlıyken dilediğiniz atkıyı, patiği veya kazağı örmek sizi rahatlatacaktır.
Goblen işi yapın Gören herkesi hayran bırakacak bir el işi olan goblen sizi oldukça uğraştıracaktır. Ama ortaya çıkan sonuç keyif almaya yeter.
Aksesuar yapın Değişik renklerdeki ve şekildeki boncuk ve iplerle dilediğiniz aksesuarı yapabilirsiniz.
Fotoğraf çekin İster gece ister gündüz dilediğiniz yer ve zamanda sizi keyifle dolaşmaya zorlayacak harika bir aktivite. Çektiğiniz fotoğraflarla sergi bile açabilirsiniz.
At binin Atların insan ruhuna verdiği olumlu etkiyi herkes bilir. Dolayısıyla ata binmek sizi gündelik hayatın çok ötesine taşıyacaktır.
Bahçe işleriyle uğraşın Evinizin küçük de olsa bir bahçesi varsa çok şanslısınız. Toprakla uğraşmak bir canlı yetiştirmek hatta verdiğiniz emeklerin karşılığını meyve olarak alabilmek şahane. ancak bahçeniz yok diye üzülmeyin aynı etki ve tepki saksılarda da bulabilirsiniz.
Yoga yapın Kendinizi dinlemek, sakinleşmek için yapabileceğiniz en güzel aktivite yoga yapmak.
Gitar çalın Kendi müziğinizi yapmak size inanılmaz bir keyif verecektir. Çömlek  yapın Değişik bir şeyler yapmak istiyorsanız çömlek yapımı size o tadı verecektir. Evinizi kendi ellerinizle yaptığınız çömleklerle süsleyebilirsiniz.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/estetik-mucizesi-hyaluronik-asit-nedir-12665.html