Boğa Burcu Kadınına Genel Bir Bakış

3 dakika okuma süresi

Boğa Burcu Kadınına Genel Bir Bakış

Boğa kadınını Daha İyi Yaşam ile keşfedin!

Yemek yemeye, rahatına ve doğaya düşkün Boğa kadını hakkında bilmedikleriniz neler? Daha İyi Yaşam olarak "Boğa Kadınının Bilinmeyenleri"ni sizler için derledik!

Huyuna giden bir sevgili arar

Boğa burcu kadını ilişkisinde istediklerine hep olumlu cevap alacak sevgiliyle birlikte olmak ister. Aksi davranan bir partnerle ilişki geliştirmez ve ona zaman ayırmaya çalışmaz. Değer göreceği, söylemlerini ciddiye alacağı bir partnere önem verir. Bu özellikleri yerine getiren bir partnerle ilişkisinde kendisini rahat hissedeceğinden o kişiden asla uzaklaşmaya çalışmayacaktır.

Sözünden dönmez ve dikbaşlıdır

Doğa gereği verdiği sözlerden, kararlardan kolay dönmeyen ve bildiğini yapmaya çalışan bir yönü vardır. Bu yüzden verdiği kararları etkilemeye çalışmayan ve yaşam biçiminden uzaklaşmasını istemeyen bir partnerin yanında bulunmasını arzular. Yoksa tartışma yaşayabilir ve yaşadığı birlikteliği uzun sürdürmeden bitirebilir.

Onu lüks yerlerde yemek yemeye götürün

Partnerinin huzur veren ve romantik paylaşımlara zemin hazırlayan, damak zevkine düşkün ve lüks yerlerde yemek yemeyi seven bir yanının olmasını bekler.

Romantik anlardan ve pahalı hediyelerden hoşlanır

Maddi değeri olan hediyeleri sever, romantizme önem verir ve romantik anlar yaşamaktan hoşnut olur. Mum ışığında yemek yemeyi ve müzik dinlemeyi sever, sanatsal ve kültürel aktivitelerle ilgilenmek hoşuna gider.

Rahatsız olduğu konularda şaka kaldırmaz

Sevmediği konularla ilgili espri yapılmasından hoşlanmaz ve yapılmasına izin vermez.

Zevkler onun için önem arz eder

Karşısındaki kişiyi tartıp ondan sonra onunla aynı zevkleri paylaşıp paylaşmadığına bakar. O öncelikli olarak kendi tercihlerini öne alır ve aldırır. Ancak bu durum sevdiği ya da sevmediği konuların değişmesini sağlamaz.

Olanaklarını esirgeyen birinden hoşlanmaz

Kendi bakış açısına göre ihmalkar olan, sürekli sorun çıkaran, hep kendini düşünen bir partnere tahammül etmesi zordur.

Sevdiği için her şeyi yapar

Boğa burcu kadınının sevdiği partneri için yapamayacağı hiçbir şey yoktur!

Olmuyorsa zorlamaz!

Anlaşamayacağına inandığı partneriyle ilişkisini sürdürmez, mutlu olduğu bir ilişkide ise rahat ve huzurlu olur.

İlişkisinde kalp-beyin dengesini iyi kurar

İlişkisinde olabildiğince duygu ve mantığı bir arada yürütür. Duygularının etkisiyle hareket etmemeye çalışır.

Fedakardır ancak karşılık görmezse kısa sürede siler

Birlikte olduğu ve sevdiği kişiye fedakar davranır, bağlı kalır, bolca vakit ayırıp yanında olur. İlişki boyunca düzgün ve mutlu bir ilişkinin yürümesi için elinden geleni yapar. Eğer verdiği emeğin geri dönmediğini görürse duygularından arınacak kadar iradeli davranabilir.

Boğa'nın uzun süreli aşk yaşayacağı burç 

Yengeç burcuyla yaşayacağınız ilişki uzun süreli olarak geleceğe taşınabilir. Sizin verdiğiniz değerin karşılığını istemeniz ve sevgiye önem göstermeniz yengeç burcu tarafından olumlu bir şekilde size geri dönecektir. O yüzden yengeç burcundan biriyle geliştireceğiniz ilişki, duygu ve düşünce açısından uyumu, ilişkinin güzel sonuçlar doğurmasını, uzun süreli bir ilişkinin ortaya çıkmasını sağlayacaktır. 

Boğa'nın macera yaşayacağı burç

Yay burcundan biri ile macera yaşayabilirsiniz çünkü isteklerinize yakın durması söz konusu olabilir. Yay burcuyla yaşayacağınız ilişkinizde uyum sorunu yaşamanız zor olacak. Maceralı günler geçirme isteğinize yay burcunun olumlu cevap vermesi, mutlu olmanızı ve eğlenceli bir ilişkinin içinde kendinizi bulmanızı sağlayacak. 

Boğa'nın aradığı cinsel partner

Cinsel anlamda en ideal partneriniz İkizler burcu olacak. İkizler burcuyla cinsel yönden aradığınız her şeyi bulabilir ve cinsel anlamda güzel bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Editörün Seçimi: Kadınlar Kulübü TV - Astroloji

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 2
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html