Boğa Burcu Erkeğine Genel Bir Bakış

3 dakika okuma süresi

Boğa Burcu Erkeğine Genel Bir Bakış

Boğa erkeğiyle tanışmadan onu tanımaya ne dersiniz?

Kendisine güvenen, işlerinde azimli olan Boğa erkekleri, yönetme içgüdüsü ile hareket eder ve her şeyi detaylı düşünür. Peki Boğa erkeğinin diğer özellikleri hakkında bilgi almak ister misiniz? Daha İyi Yaşam olarak "Boğa Erkeğinin Bilinmeyenleri"ni sizler için derledik!

Sakin ve metanetlidir

Sakin, sabırlı ve ağırbaşlıdır. Metanetli yapıları, sağduyulu tavırları ve sevgileriyle sizi çok mutlu edebilirler.

Oburdur : )

Yemek yemeyi, güzel yemekleri çok severler. Bu yüzden de kilo almaya müsait bir beden yapıları vardır.

Uzun süreli ilişki yaşamak isterler

İlişkilerinde güven ve huzura değer verdikleri için, uzun süreli ilişkiler ararlar. Karşısındaki insanların aynı şekilde uzun süreli ilişkiler yaşayan, hırslı, tutkulu ve sezgileri yüksek kadınlar olmasını beklerler. Onu sevecek kadın ömür boyu sahiplenmeli, her ihtiyacı ile ilgilenmeli ve güzel yemekleri ile onu beslediği gibi, sevgisi ve şefkatiyle de ruhunu doyurmalıdır.

Bahçe işlerine ilgi duyarlar

Bahçe işlerinden çok hoşlanırlar ve evlerinde çiçek bakımı gibi hobiler edinebilirler.

Güzel olan her şey ilgi alanlarına girer

Güzellikten, mücevherlerden ve değerli taşlardan oldukça iyi anladıkları için sevdiklerine karşı hem cömert hem de hediye alırken zevk sahibi olurlar.

Rahatlık, konfor, huzur ve güven her şeyden önemlidir

Evinde huzurlu, güler yüzlü ve rahat bir ortamda yaşamak, sevdiklerine ömür boyu güvenmek ister.

Zor kızar, kızdı mı tam kızar!

Kızması zor olsa da ve uzun süre sabırla kızgınlığını yatıştırsa da, sabır müddeti dolduktan sonra korkunç öfke patlamaları yaşarlar ve sakinleşmeleri zaman alır.

Konukseverdir

Evde misafir ağırlamayı, misafirliğe gitmeyi sever. Hayatındaki kadından da arkadaşlarına karşı anlayışlı ve misafirperver olmasını bekler.

Boyun ve boğaz bölgesi hassastır

Dokunmaktan ve dokunulmaktan çok hoşlandığı için, kendisine masaj yapılmasından ve dokunulmasından hoşlanır.

Yatırım yapmayı hedefler

Para biriktirmeyi, maddi olarak yükselmeyi, toprak, arazi, ev ve araba sahibi olmayı isteyecek, böylece kendini daha güvende hissedecektir. Bankacılık, toprak ve arazi işleri, değerli taşlar gibi alanlarda başarı sağlar.

İnatçı bir yapıya sahiptir

Kendi görüşlerini ve doğrularını diretir. Partneri ve ilişkisi üzerinde egemen olmaya çalışır, partnerinin şartsız ona uymasını bekler.

İlişkisinde bazen sorumsuz davranabilir

İlişkisine karşı sorumluluk duygusu hissetmesine rağmen üstüne düşen görevleri zaman zaman yerine getirmez.

Zor sever

Duygu ve hislerine göre hareket eder, bu durumdan sıyrılması zordur. Kolay sevmez, çok zor sever, sevdiğinde ise partnerine bağlı bir şekilde ilişkisini yaşamaya çalışır.

Her ortama girmez

Sadece sevdikleri insanlarla takılmayı, istediği yerlerde partneriyle bulunmayı tercih eder. İlişkisinde paylaşımlarıyla olumlu etkiler bırakır.

Boğa'nın uzun süreli aşk yaşayacağı burç

İlişkinizin kısa sürmesinden endişeleniyorsanız balık burcuyla yaşayacağınız ilişki ile bu duygudan uzaklaşabilirsiniz. Çünkü balık burcuyla yaşayacağınız ilişkide karşılıklı uyum sonucunda uzun soluklu bir ilişki yaşamanız mümkün görünüyor. Her dediğinizi yapabilir çünkü ilişkisinde yönlendirilecek bir yapıda hareket eder.

Boğa'nın macera yaşayacağı burç

Aslan burcuyla maceralı bir ilişki yaşayabilirsiniz. Hayattan keyif almak ve eğlenmek konusunda uyum sağlamanız söz konusu olabilir. Eğer sakin bir ilişkinin içinde olmak istemiyorsanız mutlaka tercihinizi Aslan burcundan yana kullanmaya çalışmalısınız. Böylece hem ilişkiniz renklenir, hem de farklı paylaşımlar yaşayabilirsiniz. 

Boğa'nın aradığı cinsel partner

Cinsel anlamda güzel ve fantezili bir ilişkinin içinde yer almak istiyorsanız en ideal partneriniz Kova burcudur. Kova burcuyla cinsel anlamda güzel bir ilişki yaşayabilir ve karşılıklı bir şekilde birbirinizi mutlu edebilirsiniz.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • 2
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html