Boğa Burcu Aşk Uyum Haritası

4 dakika okuma süresi

Boğa Burcu Aşk Uyum Haritası

Boğa Burcu Aşk haritasını sizler için derledik. Sizin ya da partnernizin burcu Boğa ise yazımızın ayrıntılarında buluşalım..

Astroloji bir yol haritasıdır der astrologların büyük bir kısmı. Hayatımızı bu kadar derinden etkilediğine göre inkar etmek yanlış olurdu değil mi?

Konu burçlar olduğunda da durum değişmiyor! Hayata dair en çok merak ettiklerimiz hep aşk ile ilgili. Daha İyi Yaşam bu hafta tüm burçların aşk uyum haritasını sizlere sunmaya hazırlanıyor. Bugün sırada Boğa burcu var! Boğa burcu kadını ve erkeğinin diğer burçlarla aşk uyumunu öğrenmeye hazır mısınız?

Boğa burcu gerçek aşkı bulacağına inanır. Bu sebeple de aşk konusunda ısrarcı davranmaz. Romantik,anlayışlı,sürprizci ancak seçici bir partner olurlar. Hayata karşı risk almayı sevmeyen tutumları konu aşk olduğunda da değişmeyecektir.

Boğa ve Koç uyumu:

Koç burcunun hareketli ve enerjik yapısına uyum sağlamakta zorlanan Boğalar için bu ilişki son derece yorucu olabilir. Bu iki burç arasında cinsel çekim çok kuvvetli olur. Sosyal anlamda anlaşmazlıklar yaşasalar dahi birbirlerine saygı göstererek uzun vadede bir ilişki de yaşamaları olası.

Boğa ve Boğa uyumu:

Fazlasıyla uyumlu bir aşk! Birbirlerinin aynısı olan bu burç kadın ve erkeği birbirini tamamlar ve fazlasıyla da etkiler. Aynı düşünceli yapı, aynı garanticilik ve evcimenlik onları birbirlerine daha fazla yakınlaştıracaktır.

Boğa ve İkizler uyumu:

Boğa ve ikizler burcu birlikteliği maalesef pek uzun ömürlü olamayacaktır. Boğa burcu aslında sabırlı bir burçtur ancak ikizlerin havai tavırları onu fazlasıyla rahatsız eder. Ayrıca ikizlerin enerjisi ile boğanın enerjisi arasında ciddi farklar vardır.

Boğa ve Yengeç uyumu:

İkisinin de tutkulu,sadık ve fedakar oluşu aralarındaki aşkı büyütebilir. Yengeçler aşık olduklarında sevdikleri için yapamayacağı şey yoktur. Kararlılık ve istikrara büyük önem veren Boğalar bu durumdan fazlasıyla etkilenirler.

Boğa ve Aslan uyumu:

Aslan ve Boğa arasında uyumlu bir aşk yaşanır. Aslanın korumacı tavırları Boğa'nın ılımlı tavırları ile birbirini tamamlar. Bu iki burcun aşktan beklentileri birbirleri ile karşılanabilecek türdendir. Aslan burcunun sürekli pohpohlanma isteği Boğa tarafından karşılanır. Ayrıca bu iki burcun yatak odası da fazlasıyla hareketli olacaktır.

Boğa ve Başak uyumu:

Boğanın uyumu,zarafeti ve ılımlı oluşu Başak burcunu etkiler! Sabır ve anlayış her iki burcun da genel tavrıdır. Dolayısıyla aralarında uyumlu  bir aşk yaşanabilir. Ancak Boğa burcu cinsel hayatta daha istekli olabilir. Yinede Başak burcunun bu konuda bir adım geride kalması ikisi için de sorun olmayacaktır.

Boğa ve Terazi uyumu:

İki burçta Venüs tarafından yönetilir ve hayatın güzelliklerini yaşamayı çok severler. Bu durum bu burçtan iki kişinin yaşayacağı uyumlu bir aşka işaret ediyor. Ancak Terazi zarif,romantik ve kibar olduğu kadar kararsızdır da. Bu sebeple Boğa burcunun bu ilişkiye vereceği yön ilişkinin gidişatını kesinleştirir.

Boğa ve Akrep uyumu:

Bu iki burç birbirinden çok farklıdır ancak zıt kutupların birbirlerine olan çekim gücü yok sayılamaz! Akrep burcunun çekici ve etkileyici tavırları Boğaların başını döndürür. Ayrıca yaratıcılığı ile de Boğayı kendine hayran bırakacaktır. Boğanın ise sevecen ve uyumlu tarafları Akrep burcunu etkisi altına alır. Eğer ciddi anlamda kişilik çatışması yaşanmazsa uzun vadeli bir aşk yaşayabilirler.

Boğa ve Yay uyumu:

Yay burcu ile boğalar arasında uyumlu bir aşk yaşanması zor görünüyor! Çünkü Boğa'nın tavırları bir yayın kaldırabileceği tutumlar değildirler. Yay ele avuca sığmayan ne yapacağı belli olmayan bir karaktere sahipken Boğa burcunun garanticiliği ile fazlasıyla çatışır.

Boğa ve Oğlak uyumu:

İkili arasında mükemmel uyumun yakalanması hiç zor değildir. İkisi de sabırlı,ılımlı ve aşka değer veren karakterde olurlar. Yatak odası konusunda da her iki burçta istekli ve tutkuludur. Boğanın sevecen ve ılımlı tavrı Oğlakları etkisi altına almayı başarır.

Boğa ve Kova uyumu:

Bu iki burç birbirinden tamamen farklıdır. Kovalar Boğaların isteklerine gerekli cevabı veremezler... Boğanın romantik ve duyarlı aşık kişiliği ile Kovanın dışa dönük hareketli kişiliği çatışmalara sebep olur. İki burcun da hayata bakış açıları birbirlerinden farklıdır. Kovanın hareket ve enerjikliği Boğaları etkisi altına alabilir. Ancak uzun vadeli bir aşk zordur.

Boğa ve Balık uyumu:

Bu iki tip birbirine başlangıçta fazlasıyla çekici gelirler. Ancak daha sonra Balığın duygusallığı Boğayı daraltabilir. Balık için önemli konular Boğa'nın umurunda olamayabilir... Aynı şekilde hayata bakış açılarının farklı olması da Balığı vurdumduymaz bir noktaya getirebilir. Dolayısıyla ikili arasında uyum problemleri aşk yaşamalarına da mani olacaktır.

Sizin burcunuz ve boğa burcu arasındaki aşk uyumu nasıl?

Editörün Seçimi : Kadınlar Kulübü TV - Astroloji

 

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 2
  emoji
 • 3
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html