Biri Yengeç Burcu Erkeği Mi Dedi?

3 dakika okuma süresi

Biri Yengeç Burcu Erkeği Mi Dedi?

Yengeç erkeği hakkında ne bilmek istiyorsanız işte burada!

Mükemmel bir partner olacağı hakkında nam salan Yengeç erkeğinin ilişkide dikkat ettiği unsurları öğrenmek ister misiniz? Bir Yengeç erkeği sevgisini nasıl yaşar? İgisini nasıl gösterir ve ne kadar ilgi ister? Daha İyi Yaşam olarak "Yengeç Erkeğinin Bilinmeyenleri"ni sizler için derledik!

Fedakar ve şüphelidir

Sahiplenici olan Yengeç erkeği, kadını için her fedakarlığı yapabilir. Ancak, şüpheci yapısı, kayıtsız-şartsız beklediği sevgiden emin olmasını engeller. Bu da onu zaman zaman huysuz ve müthiş kıskanç yapabilir. Bir Yengeç erkeği ile birlikte olmanın en zor yanı budur.

İlgi delisidir

Yengeç erkeği o kadar ilgiye düşkündür ki, kendisinden ayrı geçirdiğiniz zamanı dahi kıskanır.

Huysuz olsa da gönül almayı iyi bilir

Kuruntuları, var olmayan rakipler yüzünden tartışmalara sebep verebilir. Tüm huysuzluklarına rağmen, asla kırıcı olmazlar ve gönül almayı çok iyi bilirler.

Her türlü sıvıyla iyidir!

Eee ne de olsa o bir su grubu erkeği! Suyu, denizi, içkiyi çok sever. Yengeç erkekleri genelde "akşamcı" olarak bilinirler. Alkollü içeceklerin yanı sıra çay, kahve gibi içeceklere de fazlasıyla düşkündürler.

Ana kuzusudur

Yengeç erkekleri, annelerine Yengeç kadınlarından bile düşkündür. Bu sevgi, bazı ilişkilerde sorunlar yaratabilir. Beraber olduğunu kadın, anne şefkatiyle yaklaşmalı, ona hayatın hoş yanlarını gösterebilmelidir.

Onun ve hayallerinin hep destekçisi olun

Güçlü, ayağı yere basan, aynı zamanda eğlenceli kadınlardan hoşlanırlar. Sevgilisi onun hayallerini yaşamalı, rüyalarını dinlemeli, fakat sıkıcı gerçeklerle kırmamalıdır. Hele dırdırcı hiç olmamalıdır.

Sürpriz yemekler sunar, eli lezzetlidir

Yengeç erkeğinin eşi, iyi yemek yaptığı gibi yemeyi de sevmelidir. Bu erkek, hazırladığı lezzetli yemeklerle eşine jest yapmayı sever. Evde yapılan arkadaş toplantıları, yemekler, onu dışarıdaki renkli hayattan daha çok çeker.

Uyumludur ve huzuru arar

Evine bağlı,güvenilir, şefkatli, anlayışlı, neşeli, hepsinden önemlisi sevgisini gösteren bir kadın, onu ömrünün sonuna kadar mutlu edebilir. Sözleriyle ve uyumlu tavırlarıyla partnerini etkiler, ona göre hareket eder, anlaşmaya çalışır. Bu durum birçok kez partnerinin onunla ilgili olumlu düşünmesini sağlar.

Sevdiğinin sözleriyle hareket eder

Sevdiği kişi tarafındansöylenenlere harfiyen uyar.

Güzel planlar yapar

Güzel yerlere gitme önerisinde bulunur, sevdiği kişi için güzel mekanlar tercih eder. Paylaşımlarının artması için yenilikler yapar. Hayatı durgun ve sade yaşar. Partneri uğruna bazen sevmediği ve istemediği halde zevk ve önerilere uyar, kendi kurallarını ve prensiplerini işletmez.

Partneriyle mutlu olduğunu hissettirir

Partnerinin her konuda ona uygun biri olduğunu göstermeye çalışır. İlişkilerinde problem yaşansa da olayları fazla önemsemez, her şeyin mükemmel olduğunu düşünerek ilişkisini sürdürmeye devam eder.

Partnerinin önüne güller serer : )

Sevgisini ulu orta herkese göstermeye çalışır. Duygu ve düşüncelerini tavır ve davranışlarla somutlaştırarak hayatındaki partneri önemsediğini gözler önüne sermeye çalışır. İlişkisi boyunca aşırı ilgi ve sevgi gösterir.

Her ilişkisini ciddiye alır

Ciddi olmayan ilişkiler ona göre değildir. Evlendiğinde de küçük maceralarla ilişkisini tehlikeye atmak istemez. Sadık ve bağlı kalır. Terbiyeli, nazik Yengeç erkeği toplum kurallarına uyar. 

Yengeç'in uzun süreli aşk yaşayacağı burç

Güven ve huzur içinde oğlak burcuyla bir ilişki yaşayabilirsiniz. Özellikle partnerinizin size bağlı kalmasını ve gözünün sizden başkasını görmesini istemiyorsanız mutlaka oğlak burcundan birine fırsat tanımaya çalışmalısınız. Böylece karşı cinsten seviyeli bir ilişki elde edebilirsiniz. 

Yengeç'in macera yaşayacağı burç

Hayatı eğlenerek ve güzel anlar yaşayarak geçirmeyi amaçlıyorsanız bu isteğinizi boğa burcuna yakın durarak yaşayabilirsiniz. Boğa burcuyla başlayacağınız ilişkide her konuda mutlu olabilir ve hayattan keyif alabilirsiniz. 

Yengeç'in aradığı cinsel partner

Balık burcuyla hem zihinsel olarak, hem de cinsel anlamda anlaşmanız ve uyum sağlamanız kolaydır. O yüzden düzenli ve tatmin edici bir cinselliğe önem veriyorsanız balık burcuyla ilişki geliştirmeniz de yarar olabilir.

Editörün Seçimi: Kadınlar Kulübü TV - Astroloji

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 4
  emoji
 • 2
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/estetik-mucizesi-hyaluronik-asit-nedir-12665.html