Birevim’den Yeni Bir Ev Alma Yöntemi!

1 dakika okuma süresi

Birevim’den Yeni Bir Ev Alma Yöntemi!

Günümüzde ev fiyatlarının artmasıyla ev almak hayal olsa da Birevim’den yeni bir ev alma yöntemiyle ev sahibi olabilirsiniz!

Elinizdeki avucunuzdakileri biriktirip ev hayali kuruyorsunuz ancak ya bankaların faizlerine ya da ev fiyatlarına yetişemiyor olabilirsiniz. Durumu böyle olunca da ev sahibi olmak oldukça zorlaşıyor. Ancak dünyada ve ülkemizde ilk kez uygulanacak yeni bir ev alma sistemiyle dar gelirli ailelerinde ev sahibi olmalarına imkan tanınıyor.

Birevim’den Yeni Bir Ev Alma Yöntemi!

Yeni ev alma yöntemine göre 417 liradan başlayan taksit uygulamalarıyla 240 aya kadar vade yapma seçenekleriyle hem faizsiz hem de peşinatsız şekilde ev hayalleri kuranları ev sahibi yapıyor. Üstelik bir de 240 ay vade olsa bile borcun 102 ayda bitmesi avantajıyla yeni bir yöntem sunmuş oluyor.

Faizsiz ve peşinatsız ev alma sektörünün öncülerinden olan Birevim, ilk kez uygulanacak olan yeni bir ev alma yöntemini uygulayacak. Yeni ev alma yönteminin amacı küçük taksitlerle dar gelirli ailelerin ev sahibi olmasını sağlamak.

Peki, bu yeni ev alma yönteminde neler var?

-Müşteriler 240 ay vade yaptırıp düşük taksitler öderken hiç kimse 240 ay borç ödemiyor.

-Bu yöntem ile peşinat vermeden ilk ay ev sahibi olan kişinin en son taksiti 102 ay sonra bitiyor.

(Örneğin; 100 bin TL değerinde bir ev için şayet ev almak isteyen kişi yüzde 5 peşin, bir yıl sonra yüzde 15 ara ödeme yaparsa evini ilk ay aldığında 86 ayda borcunu bitiriyor.)

-Evini en son teslim alan kişinin dahi toplam borcu 110 ayda bitiyor.

-İkinci el konutlar için de yeni ev alma yöntemi uygulanıyor.

Yeni ev alma yöntemi sizce nasıl avantajlı mı?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 2
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html