Birbirinden İlginç Tasarımlı Küpe Modelleri

1 dakika okuma süresi

Birbirinden İlginç Tasarımlı Küpe Modelleri

Kombininizi yaptınız ama bir eksiğiniz var. Aksesuar olarak ne takacağınıza karar veremiyorsunuz. Daha İyi Yaşam'ın sizler için birkaç önerisi var:

Kombininizi yaptınız ama bir eksiğiniz var. Aksesuar olarak ne takacağınıza karar veremiyorsunuz. Bir kadının olmazsa olmazlarından ama herkesin taktığı replikası olan küpelerden istemiyorsanız ve uygun fiyatlı fakat farklı küpeler arıyorsanız bu listeyi incelemenizde fayda var.

İlginç Tasarımlı Küpeler

Dünyaca ünlü şarkıcı Katy Perry ile özdeşleşen bu küpeler özel tasarım değil ve internet butiklerinde bulunabilecek ilgi çekici ve tasarımsal değeri olan küpeler. Kim bilir belki de onlara sahip olarak bir gün Katy Perry ile pişti olabilirsiniz :)

Bilimden, kimyadan veya kuantumdan hoşlanıyorsanız bu küpe sizi düşünülerek tasarlanmış. Gümüş olan bu küpeyi bulması ise hiç zor değil.

Güçlü insanların simgesi olan ejderha, güçlü kadınların ve güçlü kombinlerinde ayrılmaz parçası.

Devamı kulanığınızın arkasında kalan bu küpe ise oldukça minimal ve tarz.

Avize küpelerden hoşlanıyorsunuz ve abiye giymeniz gerekiyorsa bu küpe tam size göre. Stilinizi göstermenize yardımcı olacak bu küpe ise gümüş.

Yaşınız küçükse ve daha sokak modasına uygun bir tarzınız varsa bu küpe ile Karaköy sokaklarında rahatlıkla gezebilirisniz. Bizden size öneri: Saçlarınızı toplamayı unutmayın :)

Yılan desenli bu küpe tüm kulağınızı sarıyor ve her detayıyla göz kamaştırıyor.

Bu tasarım harikası küpe ise son zamanlarda bakır renginin moda olmasıyla beraber en çok ilgi göre küpelerden.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html