Bir kadında olması gereken 5 şey!

1 dakika okuma süresi

Bir kadında olması gereken 5 şey!

Bir kadının dolabında neler olmalı? Acil durumlarda ne giymeli. İşte en gerekli 5 şey!

Kendinizi bir gözden geçirin...

Siyah topuklu ayakkabı

Her kadının dolabında olması gereken ayakkabıların ilk sırasında yer alıyor. Ofise giderken, bir nikahta ya da şık bir yemekte hayatınızı kurtarabilen siyah topuklu ayakkabıları, elbiseler, etekler ya da pantolonlarla giyebilirsiniz.

Şık sandalet

Ne yapın edin, basit bir yaz kombinini anında bambaşka bir havaya sokacak bir şık sandalet mutlaka edinin! Sadece gündüz giyebileceğinizi düşündüğünüz bir elbiseyi geceye şık bir sandalet ile kombin edebilirsiniz.

Babet

Yalnız sıcak günlerin değil, aynı zamanda ne giyeceğimizi şaşırdığımız ılık mevsimlerin de baş tacı olan babetler. Dolabınızda kaliteli bir babet mutlaka bulunmalı! Ucuza satın aldığınız babetlerin yalnızca bir sezon dayandığını düşünürsek, biraz paraya kıyıp yıllar boyu giyebileceğiniz bir babet edinmek bizce en mantıklısı!

Gece ayakkabısı

Her düğüne aynı elbiseyi giymek tabii ki olmaz; ama her düğün, her davet için de ayrı bir ayakkabı alınmaz. Şık kombinlerinizle uyum sağlayan, kurtarıcı topuklulardan her kadının dolabında bir tane mutlaka olmalı! Birçok renkle kombinleyebilmeniz için tavsiyemiz metalik renkte olanlarından tercih etmeniz.

Klasik deri çizme

İyi bir çizme, en sevdiğiniz kot pantolon gibidir. Eğer en güzelini bulduysanız yıllar boyu ondan vazgeçemezsiniz.  Elbiseler, taytlar, etekler, dar pantolonlar... Klasik çizmeler hepsine şık bir hava katıyor.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html