Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığını Gösteren 6 Belirti!

2 dakika okuma süresi

Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığını Gösteren 6 Belirti!

Birinin sizden hoşlandığını düşünüyorsunuz ama emin değil misiniz? İşte bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını gösteren 6 belirti Daha İyi Yaşam’da!

Aşk, hoşlantı kişiye heyecan katan şeylerdir. Bazen bir bakış bir karşılaşma kalbinizi hızla çarptırabilir. Bazı durumlar vardır ki : “Evet benden kesin hoşlanıyor” diye düşündüğünüz anlar olabilir ama hissettiğiniz şey kendi duygularınızdan öte değildir. Bu durumlara düşmemek için bu sinyallere bir göz atın. Vücut diliyle bazı şeyleri anlamak bazen daha kolaydır.

Bir belirtiler varsa bir erkek sizden hoşlanıyor demektir. İşte o sinyaller:

1.Saçını Düzeltiyorsa

Bir erkeğin sizden hoşlandığını gösteren ilk belirti sizle konuşurken saçlarını düzeltmesidir. Sizinle konuşmak için özgüvene ihtiyacı vardır bunun içinde saçlarını destek olarak kullanır. Bu durum sadece erkekler için değildir. Kadınların da hoşlantı belirtisidir.

2.Ellerini Beline Koyuyorsa

Bir erkek sizinle konuşurken ellerini beline koyuyorsa ya da bacaklarını açık tutarak konuşuyorsa bilin ki sizden hoşlanıyor. Bu hareket karşınızdaki kişinin size karşı güçlü görünme isteğidir. 

3.Size Karşı Dönükse

Bir erkek eğer sizden hoşlanıyorsa ortam ne olursa olsun duruşu her zaman size karşı dönüktür.  Size karşı açık duruş sergiler. Bir erkeğin sizden hoşlandığının belirtileri arasında önemlidir.

4.Çok Konuşmaya Başlamışsa

Bir erkeğin en belirgin özelliğidir bu. Eğer karşınızdaki erkek sizinle sürekli konuşuyorsa ve saçmalıyorsa bilin ki sizinle iletişimde olmaya çalışıyor demektir. Size sürekli komik şeylerden bahsediyorsa özellikle de fıkra falan anlatmaya başladıysa sizden hoşlandığının ilk belirtilerinden demektir.

5.Sizi Sürekli İzliyorsa

Bir erkek sizden hoşlanıyorsa sizinle ortak noktalar bulma çabasına girer. Bunu yapmak için sizi araştırır gözlemler ve sizin kopyanız olmaya çalışır. Aynı hobileriniz olduğundan bahseder. Kendisinin de sürekli sizin sevdiğiniz şeylerden hoşlandığının sinyali verir.  Bunlar hep ortak noktada buluşmak içindir.

6. Sürekli Heyecanlı Konuşuyorsa

Bir erkek sizden hoşlanıyorsa sürekli heyecan halindedir. Konuşmaları, hareketi, duruşu her hali heyecan sinyallerini verir. Gergin olabilir ama belli etmemeye çalışır. Hatta bazı durumlarda yüzü kızarabilir. Bu hoşlanma belirtisinde son noktadır. Size arkadaşça bile yaklaşabilir şaşırmayın.

Daha İyi Yaşam olarak sizlere bir erkeğin sizden hoşlandığını gösteren belirtileri sıraladık. Artık karşınızdaki kişinin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayabilir ve emin olabilirsiniz. Eğer siz de karşınızdakinden hoşlanıyorsanız bu süreci daha rahat hale getirebilirsiniz.

Sizce bir erkeğin ilk hoşlanma belirti nedir?

EŞ SEÇİMİNDE ÖNEMLİ KRİTER-İZLE

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 6
  emoji
 • 6
  emoji
 • 3
  emoji
 • 2
  emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • 3
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/evin-havasini-temizleyen-bitkiler-12687.html