Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Yolları!

2 dakika okuma süresi

Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Yolları!

Bir erkeği kendinize aşık mı etmek istiyorsunuz? O halde bu öneriler çok işinize yarayacak..

Birinin ilgisini çekmeyi başarmak kendinize güvenden geçer. Eğer kendinizden eminseniz bir yolunu bulur karşınızdakinin ilgisini çekmeyi başarırsınız. Karşı cinsine karşı etkili taktikler sergilemek istiyorsanız bu yöntemleri denemelisiniz.

İşte bir erkeği kendine aşık etme yolları:

Zaman tanıyın

Karşınızdaki kişiden deli gibi etkileniyor ve yakınlaşmak istiyor olabilirsiniz ama acele etmeyin. Şıpsevdi olmanın kimseye faydası yoktur. Bu nedenle beklemeyi bilin ve iyice tanıyın.

İlgi alanlarına ilgi gösterin

Hoşlandığınız kişinin ilgi alanlarıyla ilgilenmek hoşuna gidecektir. İlişki çift taraflı bir duygu olduğu için ortak noktalar sizi birbirinize yaklaştıracaktır.

Açık kitap olmayın

Erkekler gizemli kadınları daha fazla sever ve çözmeye çalışır. Bu nedenle her şeyinizi bir anda hoşlandığınız kişiye aktarmayın. Bu etkili olmayabilir. Biraz gizemli olmayı sağlarsanız karşı taraf sizi tanımak için sizinle daha yakından ilgilenecektir.

Kendinize güvenin

Kadınlar umutsuz kadınlardan hiç hoşlanmaz. Bu nedenle kendinize güvenin , güvensiz hissetseniz bile bunu hoşlandığınız kişiye belli etmeyin.

Gözlerine bakın

Göz teması karşınızdaki kişiyle kuracağınız en etkili etkileşim yöntemidir. Ancak çok fazla abartmayın. Karşınızdaki kişiyi etkilemek için gözlerine bakarak konuşursanız her şey farklı olacaktır.

Kendinizden farklı görünmeyin

Ondan hoşlandığınızı karşınızdaki kişiye belli etmek görmesini sağlamanın en etkili yolu aslında kendiniz olmaktan geçiyor. Olduğunuzdan farklı görünmeye çalışmazsanız her şey daha samimi olur.

Giydiklerinize özen gösterin

Birinin dikkatini çekmek ve çekici olmak istiyorsanız görümünüze dikkat etmeniz gerekiyor. Giydiğinizde içinizin rahat ve güvende olacağı tarda kıyafetler giyin.

Onu dinleyin

Erkekler çok konuşan kadınlardan hoşlanmaz. Erkekler onları dinleyen kişileri daha çekici bulurlar. Yani bir erkeği etkilemek istiyorsanız kendinizi anlatmaktan çok onu dinleyin.

Gülümseyin

Bir erkeği etkilemenin yolu samimi bir gülümsemeden geçiyor. Esprilerine karşılık gülümsemeniz onun çok hoşuna gidecektir.

Bunların dışından bir erkeği kendinize aşık etmek için: Tatlı olun, flört edin, farklı olun, zarif olun ve ona özgürlük verin.

Daha İyi Yaşam olarak sizlere bir erkek nasıl aşık edilir hakkında tüyolar verdik. Sizce bir erkek nasıl aşık edilir?

Evlilik ve Cinsel Yaşam​

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 35
  emoji
 • 19
  emoji
 • 3
  emoji
 • 14
  emoji
 • 4
  emoji
 • 6
  emoji
 • 11
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html