Beyonce: Bir Moda İkonu

2 dakika okuma süresi

Beyonce: Bir Moda İkonu

Beyonce'nin kusursuz ve ihtişamlı stilini sizler için inceledik. Daha İyi Yaşam'ın bu galerisine göz gezdirmenizde yarar var.

Beyonce'nin Kusursuz Moda Stiline Göz Atın!

Amerika'nın en korkusuz kadını ile tanışın. Karşınızda kadın hakları savunucusu kişiliğini müziğine yansıtan bir kadın: Beyonce

beyonce

Destiny Child isimli kız grubundan ayrılması ile birlikte kariyerinin doruk noktasını her albümü ile aşan bir Diva. Kırmızı halı görünüşlerinin yanı sıra sade hayatı ile de magazinden uzak kalmaya çalışan Beyonce'nin moda anlayışını birlikte inceleyeceğiz.

beyonce

Yüzlerce ödül ve milyonlarca albüm satışı ile Beyonce, üç çocuk sahibi. Instagram'da 104 milyon takipçisi olan Beyonce'nin bir diğer lakabı ise "Queen B" 

beyonce

Crazy in Love şarkısı ile solo kariyerine merhaba diyen Beyonce, döneminin en önemli R&B sanatçılarından biri. Birçok hit ile akıllara kazınan Beyonce stilini oluştururken her zaman korkusuzdu.

beyonce

Kıyafetlerinde abartıdan asla kaçınmayan Beyonce, kadınlara özgür olmaları hakkında mesajlar veriyor ve eşitliği hedefliyor.

beyonce

Gold detayları kombinlerinden asla eksik etmeyen Beyonce, marjinallik yerine şık ve asil olmayı tercih ettiğini her kırmızı halı görünüşünde bizlere gösteriyor.

beyonce

Dönem dönem farklı saç stilleri ile gördüğümüz Beyonce, radikal bir karar vererek saçını kestirebiliyor ya da ördürebiliyor ve hayranlarını her seferinde şaşkınlığa uğratabiliyor.

beyonce

1.69 cm boyu ile her kıyafeti kendine yakıştırmayı bilen Beyonce, kariyerinin ilk yıllarından beri göz önünde olmayı her zaman başardı. Sanatı, moda anlayışı ve Jay-Z ile olan evliliği ile Dünya'nın en çok konuşulan isimlerinden biri.

beyonce

Siyahi bir tene sahip olan Beyonce, dekolte vermekten ve riskli kıyafetlerden kariyeri boyunca kaçınmadı. Turneler, televizyon programları ve kliplerinde her zaman iyi markalar ile çalışan Beyonce'nin en gözde markaları ise Givenchy ve Gucci.

beyonce

Günlük hayatında da trendleri takip eden Beyonce, kızı Blue Ivy için bir moda koleksiyonu çıakrdı ve bazı ürünleri kendisi tasarladı. On parmağında on marifet anlayacağınız : )

beyonce

Dans ediyor, koreografi yapıyor, şarkı söylüyor, derneklere yardım ediyor, turneler düzenliyor, çocuklarına ve evliliğine vakit ayırıyor. Beyonce'nin dinlenme yöntemi ise çocukları ile vakit geçirmekmiş.

beyonce

İkiz bebeklere hamile olduğunu Instagram üzerinden duyuran Beyonce, Instagram tarihinin en çok beğenilen fotoğrafına sahip. Kendine has sloganları ile moda dünyasını etkileyen Beyonce, hologram bir performans sergileyerek bir ilke imza attı.

beyonce

Hamileyken çekilen bu fotoğra hakkında ve elbisesi hakkında görüşleriniz neler? Bizimle paylaşın : )

Mustang

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/beslenme-ile-cilt-sarkmalari-onlenir-mi-12702.html