Belçim Bilgin Erdoğan Londra'ya Yerleşiyor

1 dakika okuma süresi

Belçim Bilgin Erdoğan Londra'ya Yerleşiyor

2006 yılında Yılmaz Erdoğan'la nikah masasına oturan oyuncu Belçim Bilgin Erdoğan Londra'ya yerleşme kararı aldı.

Ünlü oyuncu, yazar ve yönetmen Yılmaz Erdoğan’ın oyuncu eşi Belçim Bilgin Erdoğan, İngiltere'nin Londra'ya yerleşme kararı aldı. 

Fox TV’deki ‘Kördüğüm’de "Naz" adlı karakteri canlandıran Belçim Bilgin Erdoğan, geçen hafta ekibe diziden ayrılmak istediğini, çünkü oğlu Rodin’i alıp Londra’ya yerleşeceğini açıkladı. Belçim Bilgin, "Kariyerime yurt dışında devam edeceğim. Bunu eşim Yılmaz’la da konuştuk. Karşılıklı olarak kabul ettik" açıklamasında bulundu.

Yılmaz Erdoğan da Marmaris’e gitmişti

Yılmaz Erdoğan ile Belçim Bilgin 2006 yazında nikah masasına oturmuştu. Çiftin 2013’de bu yana boşanacakları iddia ediliyordu.

Yılmaz Erdoğan 2 yıl önce Marmaris-Köyceğiz’e yerleşti. Belçim Bilgin, İngiltere-Amerika arasında mekik dokudu. Çift şimdilik boşanmak yerine farklı ülkelerde yaşamayı, yalnızca çocukları Rodin için bir araya gelmeye karar verdi. 

Belçim Bilgin hakkında

Üniversite yıllarında oyuncu olmayı düşünen Belçim Bilgin, arkadaş vasıtasıyla Yılmaz Erdoğan ile tanışmıştı. Bu olaydan sonra Sıfır Kilometre adlı sinema filminde oynayan Belçim okulunu dondurup Paris'e yerleşti. Burada 2 sene kalan Belçim Dol adlı filmde de rol aldı. 2006 yılında Türkiye'ye dönen oyuncu Yılmaz Erdoğan'la evlendi. Ardından sırasıyla, Hatırla Sevgili, Güz Sancısı, Yol Arkadaşım, Güldünya, Aşk Tesadüfleri Sever, Keşanlı Ali Destanı, Gergadan Mevsimi, Kelebeğin Rüyası, Sadece Sen, Kördüğüm ve Annemin Yarası gibi film ve dizilerde rol aldı.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html