Başak Burcu Kadını Hakkında Her Şey

3 dakika okuma süresi

Başak Burcu Kadını Hakkında Her Şey

Başak kadını hakkındaki her şeyi öğrenmeye hazır mısınız?

İnce düşünen, detaycı Başak burcu kadınlarına dürüst olmalısınız. Çünkü hakkınızda birçok şeyi siz anlatmadan önce öğrenmiştir bile! Siz de o anlatmadan öğrenmeye ne dersiniz? Daha İyi Yaşam olarak "Başak Burcu Kadınının Bilinmeyenleri"ni sizler için derledik!

Titizliğe ve bakıma önem verirler

Zeka onlar için önemlidir ve ilişkilerinde çalışkanlığa, titizliğe ve dakikliğe önem verirler. Özenli giyinmeniz, bakımlı olmanız ve entelektüel özelliklerinizin gelişmiş olması onu öncelikli olarak cezbedecektir.

Evlilik ileriki planları arasındadır

Birçok başak burcu kadını geç yaşta evlenir veya hiç evlenmez. İlişkilerinde son derece seçici ve dikkatlidir. Hayallerinde yarattığı muhteşem erkeği ömür boyunca bekleyebilir. Bu bekleyiş sürecinde sırasında birçok hayal kurar.

Sizi o seçer

Bir başak kadını sizinle ilişki kurmadan önce sizinle ilgili tüm detayları araştırır. Bu araştırmanın sonucunda gerçekten ideal bir partner olacağınıza inandığı zaman sizinle iletişim kurmaya başlar. Açıkçası sizin onu seçme durumunuz yok denecek kadar azdır! Sizinle görüşmesi bile size değer verdiği anlamına gelir. Siz onun sizi henüz tanımadığını düşündüğünüz anda o sizinle ilgili tüm bilgilere çoktan ulaşmıştır : ) Ona göre tanıtın kendinizi. Bizden söylemesi : )

Tek eşlidir

Aranızda çok büyük bir problem olmadığı sürece sizi aldatmayacak ve terk etmeyecektir.

Kıskanç bir kadına zamanla dönüşür

Duygularını içinde yaşayıp, zaman zaman belli etmekte zorlansa da, bir süre sonra kıskanç, sahiplenici ve bağlılık duyan bir kadın haline gelecektir.

Aptal yerine koymayın!

Başak kadının damarına basmak istemiyorsanız onu aptal yerine koymayın! Siniri ancak karşısındaki insan onu aptal yerine koymaya çalışırsa ortaya çıkar ve yatışması da uzun zaman alır!

Klasik hediyeleri sever

Çiçeklerden, sade ve klasik hediyelerden çok hoşlanır ve partnerinin onun üzerine düşmesini bekler.

Eşine ve çocuklarına bağlıdır

Başak kadını hayatınızı kolaylaştıran bir kadındır ve hem iyi bir eş hem de çocuklarına son derece bağlı bir annedir.

Kalbini fethetmek oldukça zordur

Başak burcu kadını aşk hayatında etkilenmesi ve elde edilmesi zor kadınlardandır. Çapkın olduğunu iddia eden birçok erkek, Başak burcu kadını tarafından reddedilmiştir. Maço davranışları olan, klasik bir erkek tipinin Başak burcu kadını karşısında hiçbir şansı yoktur. Onun kalbini kazanmak istiyorsanız hayallerine, rüyalarına, hedeflerine ve işine değer verin, saygı gösterin ve destekleyin. Bir konu hakkında konuşurken tüm detaylarıyla açıkça paylaşmayı tercih edin. Bunları yaptığınızda size olan bağlılığı artacaktır.

Kararlıdır ve açıktır

Başak burcu kadını aşk hayatında açık bir kişiliğe sahiptir. Birliktelik olacaksa olur, olmazsa olmaz. Kararsızlıktan hoşlanmazlar. Bir erkeği eleştirileri ile elde etmeyi başaramaz ancak ciddi konuşmalar ile istediği erkek ile birliktelik kurabilirler.

Aşk oldukça önemlidir

Başak kadını verdiği, söylediği sözleri tutar. Aşkı ölçülü yaşamak ister. Başak burcu kadını ile birlikte olmayı başaran bir erkek, tam anlamıyla harika bir kadına sahip olmuş olur. Başak burcu kadını kimi zaman bağımsızlık isteği içerisine girebilir. Bunun anlamı; muhtaç değilim izlenimini yaratmak içindir. Başak burcu kadını, aşk hayatında kimi zaman kıskançtır, kimi zaman kıskanç değildir. 

İlişkide dürüstlük arar

Başak kadını, ilişkisinin dürüstlük üzerine kurulmasından yanadır. Bu duruma hem kendisinin uymasını, hem de partnerinin uymasını ister.

Başak'ın uzun süreli aşk yaşayacağı burç

Başlayacağınız ilişkinin uzun sürmesini arzuluyorsanız bu kişinin Akrep burcu olmasına öncelik tanıyın. Çünkü Akrep burcuyla ilişkide mutlu olabilir ve mutluluğunuzu uzun bir süre yaşayabilirsiniz.

Başak'ın macera yaşayacağı burç

Macera yaşamak için en uygun partner ise Balık burcudur. Balık burcuyla tüm planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Balık burcunun uyumlu olması ve söylenenleri yerine getirmesi işinize gelebilir. Bu durum istediğiniz şekilde bir paylaşım içine girmenizi kolaylaştırabilir.

Başak'ın aradığı cinsel partner 

Cinselliğe verdiğiniz önem ve ilişkinizde bu yönde mutlu olmamanız çoğu kez gerilmelere yol açıyor. Cinsel anlamda anlaşabileceğiniz en ideal partner Koç burcu. Koç burcuyla cinsel yönden mutlu olabilir ve yaşayacağınız ilişkide karşılıklı bir şekilde birbirinizi tamamlayabilirsiniz.

Editörün Seçimi: Kadınlar Kulübü TV - Astroloji

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 30
  emoji
 • 60
  emoji
 • 5
  emoji
 • 16
  emoji
 • 6
  emoji
 • 4
  emoji
 • 8
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html