Başak Burcu Erkeği Hakkında Her Şey

2 dakika okuma süresi

Başak Burcu Erkeği Hakkında Her Şey

Başak burcu erkeğinin bilinmeyenleri Daha İyi Yaşam'da!

Başak kadını gibi Başak erkeği de detaylara önem verir. Mükemmeliyetçi olan Başak erkeği, savunduğu bir konuyu tavizsiz savunur. Başak burcu erkeği hakkında daha fazlasını bilmek ister misiniz? Daha İyi Yaşam olarak "Başak Burcu Erkeğinin Bilinmeyenleri"ni sizler için derledik!

İlişki teklifi için hakimiyeti altında kalacağınızı hissettirin

Başak burcu erkeğinin cana yakın, uyumlu, değişime açık biri ile ilişki başlatmaması söz konusu olamaz. Kendisine ayak uyduracağı, isteklerini ve beğenilerini ona kabul ettireceği biri ile her daim bir ilişkiye içine girmeye çalışacaktır. Size yakın olmasını ve bağlı kalmasını istiyorsanız; sadece biraz hakimiyeti altında kalacağınızı hissettirmeniz ve bunu göstermeniz yeterli olacaktır! Böylece size kalbinin kapısını açacaktır.

"Koşulsuz evet"i ister

Başak burcu erkeği, karşı cinsten dürüst olmayı bekler, sevdiği kişinin özel günlerde ve istediği zamanda ona eşlik etmesinden mutluluk duyar, ona anlayışsız yaklaşmasını istemez. Koşulsuz olarak beklentilerine evet denilmesinden hoşlanır.

Fazla ilgi de istemez, az ilgi de istemez

Partneri sürekli ona varlığını hissettirmelidir, ama fazla ilgiyi kaldırmayabilir, o yüzden ölçülü davranılmasını ister.

Keyfine düşkündür

Fazla sorumluluk yükleten kişilerle uyuşmaz. Yolculuk yapmayı, eğlenceli yerlerde bulunmayı sever, ayrıca kalabalık ortamlar içinde bulunmaktan zevk alır.

Kullanışlı hediyelerden hoşlanır

Hediye olarak kullanışlı ve yanında taşıyabileceği seçenekleri tercih eder. Saat, parfüm, cüzdan, telefon, gömlek gibi ürünlerin hediye edilmesinden hoşlanır.

İsteklerinin reddedilmesine bozulur

Anlaşılmayı, bazı isteklerine kendiliğinden cevap verilmesini bekler.

Kompleksli ve alıngandır

Başak erkeği, her konuda hassaslığını belli eder. Her şeyin altında bir sebep arar. İlişkisinde adımlarını atarken ilerisini düşünür. Eeştiriye gelemez ancak önerilere açıktır. İlişkisinde bazı konularda ifadelerini gizler, çekingen davranır. İstediklerini iletmeden önce mutlaka düşünür.

Özgürlüğüne düşkündür

Her ortama uyum sağlarlar, yalnız sevdiği yerleri tercih eder, kendini mutlu hissedeceği yerlerde olmak ister. İlişkisinde rahat hareket etmeye, istediği gibi yaşamaya çalışır. Zorla hiçbir şey yapmaz, yaptırmaktan da keyif almaz.

Başak'ın uzun süreli aşk yaşayacağı burç

Güvenilir ve uzun bir ilişkinin paylaşımını boğa burcuyla yakalayabilirsiniz. Boğa burcunun sadık ve bağlı yanının olması bir ilişkide endişe ve kaygı duymanızı ortadan kaldırabilir. Bu durum bir ilişkiden beklediğiniz isteklere cevap vereceğinden boğa burcuyla bir ilişki düşünmeniz, bazı sorunları yaşamanızı ortadan kaldıracak. 

Başak'ın macera yaşayacağı burç

Eğlenerek ve gezerek hayatınızı renkli bir şekilde yaşamak istiyorsanız bu isteğinize Yay burcunun varlığı ile kavuşabilir ve mutlu olabilirsiniz. Yay burcunun değişime ayak uydurmakta sizinle ortak paydalarının olması, bir ilişki içinde hayatı güzel yaşayabileceğinizi gösteriyor. 

Başak'ın aradığı cinsel partner

Yengeç burcuyla cinsel yönden mutlu olabilirsiniz. İsteklerinize cevap vermekte uyumlu olması ve cinselliğe verdiğiniz önemi olumlu bir şekilde cevaplaması güzel bir birlikteliğin yaşanabileceğini ortaya koyuyor.

Editörün Seçimi: Kadınlar Kulübü TV - Astroloji

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 12
  emoji
 • 4
  emoji
 • 2
  emoji
 • 6
  emoji
 • 3
  emoji
 • 4
  emoji
 • 10
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html