Başak Burcu 2017 Kasım Yorumu

1 dakika okuma süresi

Başak Burcu 2017 Kasım Yorumu

Başak burcunun 2017 Kasım ayı burç yorumunu Daha İyi Yaşam sitemizden okuyabilirsiniz!

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar şimdi sizlerle beraber Kasım ayındaki gezegenlerin burç geçişlerine ve bunların sizin haritanız üzerindeki etkilerine bakacağız. İlk olarak Merkür'le başlayacağız. Merkür'ün Kasım ayında Yay burcuna geçeceğini görüyoruz.

2017 Kasım ayının Başak burcu üzerindeki etkileri:

Bu ay miras konuları ve emlak konuları ile ilgili etkin karar alabilirsin. Projelerini ailenle paylaşmak ve onlardan destek istemek için ideal bir dönemdesin. 

4 Kasım'ı takip eden üç gün boyunca yurtdışı bağlantılı işler ve yüksek eğitim ile bağlantılı konularda daha dikkatli hareket etmelisin. Kararsızlık yaşayabilirsin. Aşırı garantici davranmadan sorunları çözmen gerekecek. 7 Kasım'dan itibaren iletişim konularında avantajlı olacaksın. 

kasımYakın çevrenden destek göreceksin. Yurtiçi seyahatte tanışacağın kişiler kariyerine destek verebilirler. Yeni bir araba alman da söz konusu olabilir. Özellikle 18 Kasım'dan itibaren bu etkiler belirginleşecek. 

Ay boyunca maddi kazanımların konusunda daha fazla inisiyatif kullanman gerekecek. Kendine yeni maddi kaynaklar bulmak ve daha fazla kazanmak için mücadele etmen söz konusu olabilir. Hesapta olmayan harcamalar bu ay bütçeni zorlayabilir. 

2017 Kasım ayı Başak Burcu Yorumunuzu Videomuzdan İzleyebilirsiniz!

Diğer burç yorumlarını merak ediyorsanız “Aylık Burç Yorumları”nı tıklayarak öğrenebilirsiniz?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 2
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html