Barış Özkırış’tan 2017 Mayıs Ayı Burç Yorumları

3 dakika okuma süresi

Barış Özkırış’tan 2017 Mayıs Ayı Burç Yorumları

Mayıs ayında hangi burcu neler bekliyor? Burçlara dair tüm ayrıntılar Astrolog Barış Özkırış yorumuyla Daha İyi Yaşam’da!

2017 Mayıs ayı burç yorumları Astrolog Barış Özkırış Daha İyi Yaşam için yorumladı. Bu ay sizi neler bekliyor? Hepsi ve daha fazlası içeriğimizde!

Mayıs Ayı Koç Burcu Yorumu

Mayıs ayının burçlar üzerindeki etkisine baktığımızda 16 Mayıs’tan itibaren maddi durumunuzla ilgili çok daha etkin kararlar alabilir ve size para kazandıracak sözleşmelere imza atabilirsiniz. Mayıs ayında sosyalleşmek, yeni bir aşk ilişkisine başlamak ve sanatsal projelerle ilgilenmek gayet mümkün görünüyor. Detaylar videomuzda!

Mayıs Ayı Boğa Burcu Yorumu

16 Mayıs’tan itibaren çok önemli kararlar alabilir ve sözleşmelere imza atabilirsiniz. Aynı zamanda seyahate çıkabilirsiniz. Özellikle ticaretle ilgili çok önemli atılımlarda bulunabilirsiniz. Ruhsal yönden rahatlamak için tam zamanı. Bu ay ruh eşinizle karşılaşabilirsiniz. Detaylar videomuzda!

Mayıs Ayı İkizler Burcu Yorumu

Mayıs ayında gereksiz bağımlılıklarınızdan arınmayla ilgili çalışmalarda bulunabilirsiniz. Alkol ve sigara gibi vücudunuzu yoran bağımlılıklarınızı bırakmanın tam zamanı diyebiliriz. Arkadaşlarınızla bolca vakit geçirebilir ve aktivitelerde yer alabilirsiniz. Detaylar videomuzda!

Mayıs Ayı Yengeç Burcu Yorumu

Yeni çevre edinmek, yeni arkadaşlıklar kurmak için çok güzel bir enerji sizinle beraber olacak. Bütün Mayıs ayı boyunca bütün otorite figürlerinden destek görebilirsiniz. Patronunuzla aranızdaki ilişki çok daha iyi olabilir, terfi edebilirsiniz ve kariyerinizle ilgili fırsatlar ortaya çıkarabilirsiniz. Detaylar videomuzda!

Mayıs Ayı Aslan Burcu Yorumu

16 Mayıs’tan itibaren kariyeriniz ve hedeflerinizle ilgili çok daha etkili kararlar alabilirsiniz. Bütün Mayıs ayı boyunca yırt dışı seyahatlerine çıkabilir, yüksek eğitiminizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Bunun dışında medya, yayıncılık ve hukuki konularda da avantajlı olacaksınız. Detaylar videomuzda!

Mayıs Ayı Başak Burcu Yorumu

16 Mayıs’tan itibaren özellikle yurt dışı bağlantılarınız, akademik konular ve hukuki konularınızla ilgili çok etkili kararlar alabilirsiniz. Ayrıca kitap yazmak ve uygulamak içinde çok uygun bir dönemde olacaksınız. Detaylar videomuzda!

Mayıs Ayı Terazi Burcu Yorumu

16 Mayıs’tan itibaren kredi, borç, miras gibi konularda çok daha etkili kararlar alabilirsiniz. Mayıs ayında uzun bir ilişkiye başlamanız, evlilik kararı almanız ya da bir ortaklığa girmeniz gayet mümkün görünüyor. Detaylar videomuzda!

Mayıs Ayı Akrep Burcu Yorumu

16 Mayıs’tan itibaren evlilik kararı alabilir, yeni bir uzun ilişkiye başlayabilir ve ortaklığa girebilirsiniz. Sizin için gayet güzel bir dönem olacak hatta sağlık açısından da şanslı bir dönemdesiniz. Bu dönemde evinize yeni bir evcil hayvan alabilirsiniz ve günlük rutin işlerinizle ilgili olumlu kararlar alabilirsiniz. Detaylar videomuzda!

Mayıs Ayı Yay Burcu Yorumu

16 Mayıs’tan itibaren sağlığınız, günlük rutin işleriniz ve evcil hayvanlarınızla ilgili çok daha etkili kararlar alabilirsiniz. Yani evinize bir evcil hayvan alabilirsiniz ya da sağlığınızla ilgili bir detoks ve diyet süreci başlatabilirsiniz. Detaylar videomuzda!

Mayıs Ayı Oğlak Burcu Yorumu

16 Mayıs’tan itibaren özellikle aşk konularında, sanat konularında ve çocuklarınızla ilgili konularda çok daha etkili kararlar alacağınız bir sürece giriyorsunuz. Mayıs ayında yeni bir ev alabilir ya da mevcut evinizi yeniden dekor edebilirsiniz. Detaylar videomuzda!

Mayıs Ayı Kova Burcu Yorumu

16 Mayıs’tan itibaren yeni bir ev almaya karar verebilir ya da mevcut evinizi değiştirme isteği de aklınıza düşebilir. Mayıs ayında bolca seyahate çıkabilir, yeni bir eğitim alabilir ve harika sözleşmeler imzalayabilirsiniz. Detaylar videomuzda!

Mayıs Ayı Balık Burcu Yorumu

Mayıs ayının 16’sından itibaren iletişim ve promosyon konularında son derece güçlü olacaksınız. Yeni sözleşmelere imza atabilir ve hayatınızı değiştirecek yeni kararlar alabilirsiniz. Bu ay maddi konularda gerçekten avantajlı konumda olacaksınız. Detaylar videomuzda!

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 4
  emoji
 • 4
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html