Barış Özkırış’tan 2017 Temmuz Ayı Burç Yorumları

3 dakika okuma süresi

Barış Özkırış’tan 2017 Temmuz Ayı Burç Yorumları

Hangi burçları aşk, iş adına neler bekliyor? Barış Özkırış’tan 2017 Temmuz ayı burç yorumları Daha İyi Yaşam’da!

Temmuz ayı yaz döneminde hangi burcu hangi sürprizler bekliyor? Tüm ayrıntıları Astrolog Barış Özkırış Daha İyi Yaşam’da sizler için açıkladı. Şimdi Temmuz ayı burç yorumlarını birlikte inceleyelim.

Barış Özkırış’tan 2017 Temmuz Ayı Burç Yorumları

2017 Temmuz Ayı Koç Burcu

Temmuz ayı burç yorumlarına baktığımızda Koç burçları için 6-26 Temmuz’da aşk hayatlarında önemli kararlar alacağı bir döneme giriliyor. Yeni bir ilişki ya da çocuk yapma kararı söz konusu olabilir. Detayları videomuzdan izleyebilirsiniz:

2017 Temmuz Ayı Boğa Burcu

Temmuz ayında Boğa burçları için arsa ve emlak konularında bir hareketlilik söz konusu. Ayrıca ailevi meselelerin çözümünde gidilebilir. 5 Temmuz’dan itibaren para konusunda oldukça şanslı bir döneme girebilirsiniz. Detayları videomuzdan izleyebilirsiniz:

2017 Temmuz Ayı İkizler Burcu

İkizler burcu burç yorumlarına baktığımızda İkizler burcunu çok yoğun bir iletişim trafiği bekliyor. Yeni sözleşmelere imza atabilir ve yurt içi seyahatlere çıkabilir ve yeni çevrenizle bolca vakit geçirebilirsiniz. Detayları videomuzdan izleyebilirsiniz:

2017 Temmuz Ayı Yengeç Burcu

Temmuz ayı Yengeç burçları için para evi olduğundan dolayı para konularıyla ilgili olarak önemli kararlar alabilirsiniz. Ayrıca size para getirecek bir sözleşmeye imza atabilirsiniz. Bu ay meditasyon gibi çalışmalarla ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.

2017 Temmuz Ayı Aslan Burcu

İletişim ve haberleşme gezegeni bu ay sizinle beraber. O nedenle çok önemli sözleşmelere imza atabilir, yeni bir eğitime başlayabilir ve de önemli görüşmeleri Temmuz ayında gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bolca sosyalleşebileceğiniz bir ay sizi bekliyor olacak. Detayları videomuzdan izleyebilirsiniz:

2017 Temmuz Ayı Başak Burcu

Bu ay bağımlılıklarınızı bırakmak için çok önemli kararlar alabilirsiniz. Ayrıca ruhsal çalışmalara vakit ayırarak meditasyon yapabilirsiniz. Temmuz ayında Başak burçlarını bekleyen bir diğer sürpriz ise kariyer konusunda çok başarılı olunacağı bir ay olacak. Detayları videomuzdan izleyebilirsiniz:

2017 Temmuz Ayı Terazi Burcu

Bu ay yeni arkadaşlıklar edinmek, sosyal çevre değiştirmek ya da kendi arkadaşlarınızla fikir alışverişinde bulunmak çok ideal bir ay. Temmuz ayında hayallerinizi gerçekleştirmek için yepyeni kararlar alabilirsiniz. Detayları videomuzdan izleyebilirsiniz:

2017 Temmuz Ayı Akrep Burcu

Bu dönede kariyerinizle ilgili çok önemli kararlar alabilir, yeni bir işe başlayabilirsiniz ve patronunuzla ilgili çözemediğiniz bir problemi çözebilirsiniz. Temmuz ayında ayrıca kredi, borç ve miras konularında çok avantajlı olabilirsiniz. Detayları videomuzdan izleyebilirsiniz:

2017 Temmuz Ayı Yay Burcu

2017 Temmuz ayı burç yorumlarına baktığımızda Yay burçlarının eğitim hayatı, yurt dışı seyahatler ve medya yayıncılık konularıyla ilgili çok önemli kararlar söz konusu. Bunun dışında çok önemli imza atabilir, evlenmek ve uzun bir ilişkiye başlamak için harika bir dönem. Detayları videomuzdan izleyebilirsiniz:

2017 Temmuz Ayı Oğlak Burcu

Bu ay kredi çekmek, birine borç vermek ya da ortak bir yatırıma girmekle ilgili önemli bir karar alabilirsiniz. Temmuz ayında yanınızda çalışan kişilerden destek görebilirsiniz ve günlük rutininizi değiştirebilirsiniz. Detayları videomuzdan izleyebilirsiniz:

2017 Temmuz Ayı Kova Burcu

Temmuz ayında Kova burçları evlenmek, uzun bir ilişkiye başlamak ya da yeni bir kontrata imza atmakla ilgili karar alabilirsiniz. Ayrıca Kova burçları aşk konusunda oldukça şanslı bir döneme girebilir. Detayları videomuzdan izleyebilirsiniz:

2017 Temmuz Ayı Balık Burcu

Bu ay evinize yeni bir evcil hayvan almaya karar verebilir ve günlük rutininizi değiştirmekle ilgili yeni inisiyatif kullanabilirsiniz. Bu ayda yeni ev almak ve mevcut evinizi değiştirmek ya da dekore etmekle ilgili güzel bir enerji var. Detayları videomuzdan izleyebilirsiniz:

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 2
  emoji
 • 1
  emoji
 • 4
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html