Barış Özkırış’tan 2017 Ağustos Ayı Burç Yorumları

3 dakika okuma süresi

Barış Özkırış’tan 2017 Ağustos Ayı Burç Yorumları

Ağustos ayında hangi burcu neler bekliyor diyorsanız Barış Özkırış yorumuyla Daha İyi Yaşam içeriğimize göz atalım!

Astroloji'ye merakınız varsa eminiz Ağustos ayı burç yorumlarını merak ediyorsunuz! O halde Ağustos ayında burçları aşk, iş ve diğer konularda neler bekliyor Astrolog Barış Özkırış Daha İyi Yaşam için açıklıyor.

Barış Özkırış’tan 2017 Ağustos Ayı Burç Yorumları

2017 Ağustos Ayı Koç Burcu

Ağustos ayıyla birlikte günlük rutin işleriniz, sağlığınız, yanınızda çalışan kişiler ve de evde beslediğiniz evcil hayvanlarınızla ilgili daha temkinli olmanız gerekiyor. Detayları videomuzdan izleyebilirsiniz:

2017 Ağustos Ayı Boğa Burcu

Bu ay aşk hayatınız konusunda temkinli olmanızda fayda var. Özellikle gereksiz tartışmalardan kaçının ve yanlış anlaşılma ihtimalini de göz önüne alın. Eğer sanatsal projeleriniz varsa bunları mümkünse Eylül ayına ertelemenizde büyük fayda var. Detayları videomuzdan izleyebilirsiniz:

2017 Ağustos Ayı İkizler Burcu

Ağustos ayında eğer bir ev almak gibi planlarınız varsa bunları biraz ertelemenizde fayda var. Mümkünse Eylül ayının ikinci bölümüne bırakmaya çalışın. Detayları videomuzdan izleyebilirsiniz:

2017 Ağustos Ayı Yengeç Burcu

Ağustos ayında Yengeç burçlarına baktığımızda iletişim konularında çok dikkatli olmanız gerekiyor. Bir sözleşmeye imza atarken, bir seyahat programlarken evinize bir elektronik alet alırken ekstra dikkat etmenizde fayda var. Detayları videomuzdan izleyebilirsiniz:

2017 Ağustos Ayı Aslan Burcu

Aslan burçlarının dikkat etmesi gereken bir konu varsa o da harcamalar. Özellikle bu ay yatırım yapmayı düşünen Aslan burcu olanlar varsa iki kere düşünün. Bir bağımlılığınız varsa bundan arınmanın tam zamanı diyebiliriz. Detayları videomuzdan izleyebilirsiniz:

2017 Ağustos Ayı Başak Burcu

Bu ay iletişimle ilgili bütün konulara dikkat etmeniz gerekiyor. Bunun yanı sıra dedikodu, iftira gibi konulara da dikkat etmenizde fayda var. Detayları videomuzdan izleyebilirsiniz:

2017 Ağustos Ayı Terazi Burcu

Hayatınızda yalan, iftira, dedikodu ve entrika rüzgarları esebilir. Bu ay hakkınızı savunmanız için daha fazla inisiyatif almanız gerekiyor. Detayları videomuzdan izleyebilirsiniz:

2017 Ağustos Ayı Akrep Burcu

Bu ay arkadaşlarınızla gereksiz problemler yaşayabilirsiniz. Bu konuda çok şüpheci olmamaya çalışın ve gözlem yaparak olayın aslını öğrenmeye çalışın. Detayları videomuzdan izleyebilirsiniz:

2017 Ağustos Ayı Yay Burcu

Kariyerinizle ilgili çok dikkat etmeniz gereken bir ay. İş yerinizdeki yanlış anlaşılmalar, gereksiz tartışmalar, yalanlar, dedikodular biraz canınızı sıkabilir. Detayları videomuzdan izleyebilirsiniz:

2017 Ağustos Ayı Oğlak Burcu

Bu ay dış ticaret, yurt dışı bağlantılı işler ve akademik konularla ilgili daha dikkatli hareket etmelisiniz. Bu konularla ilgili bir sözleşmeye imza atarken iki kere okumanızda fayda var. Detayları videomuzdan izleyebilirsiniz:

2017 Ağustos Ayı Kova Burcu

Ağustos ayında kredi, borç, miras gibi ortak yatırımlı konularda daha dikkatli kararlar almanız gerekiyor. Yani ortak yatırımlarınız öncesinde iyice düşünün. Detayları videomuzdan izleyebilirsiniz:

2017 Ağustos Ayı Balık Burcu

Balık burcu olarak bu ay ilişkilerinize çok dikkat etmeniz gerekiyor. Gereksiz alınganlıklar yapmayın ve de durup dururken küsmeyin. Çünkü yanlış anlaşılmalara çok açık bir dönem. Detayları videomuzdan izleyebilirsiniz:

2017 Temmuz Ayı Burç Yorumları

ağustos ayı

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/beslenme-ile-cilt-sarkmalari-onlenir-mi-12702.html