Banvitburada.com yeni gurme lezzet durağı!

1 dakika okuma süresi

Banvitburada.com yeni gurme lezzet durağı!

Değişik tatlar için yeni bir durağımız var! Banvitburada.com'u çok seveceksiniz! Buyurun ayrıntılara;

Tüketicileri için sağlıklı ve lezzetli ürün alternatifleri sunan Banvit’in yepyeni gurme ürünleri sadece Banvitburada.com’da lezzet severleri bekliyor...

Sağlıklı mutfaklar, keyifli sorfalar için lezzetli ürünler üretmeyi sürdüren Banvit, lezzet dostlarını sadece Banvitburada.com isimli online alışveriş sitesinde satışa sunduğu yeni gurme lezzetleri ile tanışmaya davet ediyor.

Banvit’in yeni gurme lezzetleri; Küp Söğüş, Piliç Çevirme, Piliç Çıtır Burger, Acı Soslu Piliç Kanat, Baharatlı Piliç Kanat, Biberiye Soslu Piliç Göğüs ve Kırmızı Biber Soslu Piliç Göğüs ürünleri ile sofralarınıza yepyeni lezzetler katın.

Söz konusu gıda olduğunda lezzeti kadar tazeliği de son derece önemli. Banvitburada.com’dan vereceğiniz piliç, hindi, kırmızı et, hazır ürünler ve şarküteri ürünleri siparişleriniz soğuk zincir bozulmadan, belirlediğiniz teslim tarihi ve saat aralığında, teslim anında ödeme ve iade garantisi gibi avantajlarla kapınıza ücretsiz kurye ile teslim ediliyor.

Annelerin mutfakta işini kolaylaştıran, çocuklar için yemeği keyifli hale getiren Banvit’in “Katkısız Lezzetleri” gibi pek çok ürün çeşidine 444 26 88 no’lu çağrı merkezinden ya da banvitburada.com’dan bir tıkla ulaşabilirsiniz.

Banvitburada.com, İstanbul dışında Ankara ve İzmir’de de hizmet veriyor…

Ayrıntılı bilgi almak isteyenlere: www.banvitburada.com

Denemeye değer! Değil mi? :)

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html