Balık kadınının bilinmeyenleri!

2 dakika okuma süresi

Balık kadınının bilinmeyenleri!

Bir Balıklar kalmıştı! Bugün de sıra onlarda ; buyurun Balık kadınlarını irdeliyoruz!

Duygusal olurlar. Evet Balık kadını denildiğinde akla ilk gelen bu cümle oluyor, biliyoruz. Ama inanın çok daha fazlası var. Bir göz atalım mı birlikte ne dersiniz?

1- Gözleri anlam yüklüdür: Balık kadınları öyle içten öyle derin ve öyle anlamlı bakar ki , adeta içinin doluluğunun dışa vurmasıdır bu. Romantik, duyarlı ve bir o kadar naif bu kadın gözleri ile konuşmayı çok iyi bilir.

2- Onda herkes kendini bulur: Balık burcu son burç olması sebebiyle diğer burçlara nazaran daha karışıktır. Hem duygusal hem mantıklı hem durağan hem aktif hem suskun hem konuşkan olabilir!

3- Hırsları yoktur: Balık kadınları akıllı olmalarına rağmen yüzde yüzlerini verip de bir işte ilerleme kaydedemezler. Kimseyle yarışmayan bu burç kadını daha çok başkalarına iyilik melekliği yapmayı önemser.

4- Hisleriyle hareket eder: Balık kadınları için plan program yapmak kadar gereksiz bir şey yoktur. Onlar sezgisel hareket etmeyi, anın tadını çıkarmak gerektiğini düşünürler.

5- Yardımseverdir: Hayvanlara, çocuklara, yaşlılara ya da kimin ihtiyacı varsa o an yardım istenilecek tek kişi Balıktır! Merhamet duygusu fazlasıyla gelişmiş bu burç,hiç düşünmeden size yardım elini uzatır.

6- Maddiyata önem vermezler: Balık kadınları için para her zaman son sırada yer alır! Hesaplarını bilmezler, çevrelerindekilere maddi konularda da ellerinden gelen yardımı yaparlar. Para onlar için bir kağır parçasından fazlası değildir.

7- Hayal dünyasında yaşarlar:  Gerçek dünyayla bağlarını kopracak kadar çok severler hayal kurmayı. Bir Balık kadını hayalperest ruh halinde asla vazgeçemez. Hayal dünyasında kurduğu her şey onun için çok değerlidir. Yıkarsanız vay halinize!

Diğer burçlar ve bilinmeyenleri için sizi bu tarafa alabiliriz! Daha İyi Yaiam - Astroloji 

Editörün Seçimi : Kadınlar Kulübü TV - Astroloji 

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 3
  emoji
 • 2
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html