Balık Etli Gelinler İçin Gelinlik Önerileri

2 dakika okuma süresi

Balık Etli Gelinler İçin Gelinlik Önerileri

Balık etli gelinler için gelinlik önerileri, en mutlu gününde şık ve zarif görünmek isteyen, seçim konusunda titiz davrananların imdadına yetişecektir.

Balık Etli Gelinler İçin Gelinlik Önerileri

Gelinlik seçerken herkesin vücut tipine göre seçimlerde bulunması gereklidir. Nasıl ki zayıf bayanların her birine aynı tip modelin uymayacağı gibi, ileriki zamanlarda pişmanlık yaşamamak adına, balıketli bayanların da kendi vücut yapılarına uygun olan gelinlik seçimini yapması ve bunun için konusunda bilgili kişilerden yardım almaları ya da internet, dergi gibi kaynaklardan yeterince araştırma yapmaları gerekmektedir.

Daha Güzel Bir Görüntü Elde Etmek İçin Gerekli Tüyolar

Balık etli gelinler için gelinlik önerileri, düğün sezonunun yaklaştığı bu günlerde, gelinlik seçimi yapmak üzere araştırmalara başlayan hafif kilolu hanımların merak ettiği konulardan biridir. Esasında güzel görünmek isteyen her bayanın dikkat etmesi gerektiği gibi, balıketli hanımlarında dikkat etmesi gereken temel husus, kusurlu kısımların kapatılması olmalıdır.

Vücutta diğer kısımlara oranla daha kalın olan kısımlar kapatılarak, omuzlar, kollar, sırt gibi güzel olan kısımlar ön plana çıkarılmalıdır. Ancak kollar kalın ise straplez modellerden kaçınılması doğru olacaktır. Bu şekilde daha şık ve zarif bir görüntü elde edilebilinecektir. Düğün gününün çok özel bir gün olması sebebiyle, bayanların kendilerini iyi hissetmeleri açısından zevklerine uygun bir modelde tercih yapmaları elbette diğer önemli hususlardan birisidir.

Balık Etli Bayanlar Hangi Modelde Gelinlik Tercih Etmelidirler?

Balık etli gelinler için gelinlik önerileri, gelinlik seçimi yapacak hanımlar için gerekli olduğu kadar, bu süreçte işlerini de kolaylaştıracaktır. Çünkü piyasada her türlü vücut tipine ve zevke uygun olacak şekilde üretim yapılmakta ve binlerce çeşit alternatifle karşılaşılmaktadır. Balık etli hanımların tercihlerini A kesim ve V yakalı modellerden yana kullanmaları daha doğru olacaktır. Ancak zarif bir görüntü elde etmek için bu tarz gelinliklerden, fazla kabarık olmayanların kullanılması gereklidir.  

gelin

Daha kalın ve kusurlu olduğu düşünülen bölgelerde sade bir tarz benimsenirken, ön plana çıkarılmak istenen kısımlarda ışıltılar, çiçekler veya işlemeler olmasına dikkat edilmelidir. Daha uzun ve dikkat çekici görünebilmek için kuyruklu modeller seçilebilir. Dikkate alınması gerekenlerden bir diğeri ise kullanılacak kumaş seçimidir. Hafif kilolu bayanlar için kalın kumaştan ve saten modellerin seçilmesi daha doğru olacaktır.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html