Balık Burcu Kadını Nasıl Etkilenir?

1 dakika okuma süresi

Balık Burcu Kadını Nasıl Etkilenir?

Hayatınızdaki balık burcu kadınını etkilemek için her şeyden önce aşk adamı olmanız gerekiyor. Detaylar Daha İyi Yaşam’da!

Aşk, heyecan ve tutku.. Balık burcunun en sevdiği şeyler diyebiliriz. Balık burcu kadınını etkilemek istiyorsanız bunlardan ödün vermemeniz gerekir. Burcunuz hava burcundaysa balık kadınını rahatlıkla mutlu edebilme kabiliyetiniz var.

Balık Burcu Kadını Nasıl Etkilenir?

Balık burcu kadınlar hayatındaki kişinin her yönüne ayrı ayrı aşık olmak ister ve hayranlığını her an hissetmek ister. Tabi kendilerini de partnerlerine beğendirmekten geri kalmazlar. Partnerini kendine hayran bırakmak için ellerinden geleni yaparlar bilginize :)

Balık burcu kadınların en zor tarafı ise takıntılı olmaları. Sorunlu erkekler onların hayatında yer bulamaz. Onlar hayatlarında bir erkek olmasa bile keyif alabilir leyla gibi dolaşabilirler. Çünkü hayal dünyaları tahmininizden de geniş. Çok duyarlı olduklarından etraflarında her şeyi hayalleriyle örtüşüp örtüşmediğini bakarlar.

Balık burcu kadınını tabiri caizse ağzınızla kuş tutsanız beğendiremezsiniz. Çünkü hayallerindeki kişinin dışındaysanız yapacak pekte bir şey yok gibi. Sürekli iltifat duymayı severler ve ilgilenilmeye bayılırlar. Balık burcu kadınının hayatındaysanız tek işiniz gücünüz onu mutlu etmek olmalı.

Balık burcu kadınların dilinden anlayan ve geçinebilen iki burç; Balık ve Yengeç burcu erkekleri.

Balık burcu kadınını siz nasıl etkilerdiniz?

Balık Burcunun Genel Özellikleri Neler?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 1
  emoji
 • 2
  emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html