Balık Burcu 2017 Kasım Yorumu

1 dakika okuma süresi

Balık Burcu 2017 Kasım Yorumu

Balık burcunun 2017 Kasım ayı burç yorumunu Daha İyi Yaşam sitemizden okuyabilirsiniz!

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar şimdi sizlerle beraber Kasım ayındaki gezegenlerin burç geçişlerine ve bunların sizin haritanız üzerindeki etkilerine bakacağız. İlk olarak Merkür'le başlayacağız. Merkür'ün Kasım ayında Yay burcuna geçeceğini görüyoruz.

2017 Kasım Ayının Balık Burcu Üzerindeki Etkileri:

Bu ay kariyerine ve hedeflerine yönelik etkin karar alabilirsin. Kararlarını duygusal değil mantıksal temelde almalısın. Aksi halde kafan karışarak yön kaybedebilirsin. Patronların ile arandaki iletişimin önem kazanacağı bir dönemdesin.

4 Kasım'ı takip eden günlerde yakın çevren ile iletişim sorunları yaşayabilirsin. Alıngan davranmadan bu sorunları çözmelisin. Sübjektif değil objektif olma zamanı geldi.

kasım7 Kasım'dan itibaren eğitim hayatın, hukuki konular ve dış ticaret ile ilgili avantajlı olacaksın. 18 Kasım'dan itibaren bu konulardaki avantajların daha da artacak. Ay boyunca kredi ve miras konuları ile ilgili inisiyatif kullanman gerekebilir. 

Ortak bir yatırım söz konusu olursa düşünmeden hareket etmemelisin. Gereksiz risk içeren aktivitelerden uzak durmalı, sakarlık yapmamaya çalışmalısın. Bugüne kadar hayal ettiklerini gerçekleştirmek için daha analitik ve gerçekçi hareket etmen gerekiyor. Eğer bunu yaparsan başarılı olacaksın. 

2017 Kasım ayı Balık Burcu Yorumunuzu Videomuzdan İzleyebilirsiniz!

Diğer burç yorumlarını merak ediyorsanız “Aylık Burç Yorumları”nı tıklayarak öğrenebilirsiniz?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 3
  emoji
 • 3
  emoji
 • 1
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html