Balayı İçin Kış Tatili Tavsiyeleri

2 dakika okuma süresi

Balayı İçin Kış Tatili Tavsiyeleri

Kış düğünü mü düşünüyorsunuz? O halde balayı için kış tatili tavsiyelerimize mutlaka göz atmalısınız!

Düğün stresi ardından, dinlenme için dört gözle beklenen balayı tercihi de vakit alan süreçlerden biri. Balayı tercihi için ilk etapta karar verilmesi gereken, çiftlerin balayından beklentisi.

Örneğin doğa ile iç içe kalıp sessizliği dinlemek ya da tarihi, romantik şehir turları mı yapmak? Balayı için kış tavsiyeleri arasında; Dubai, Kıbrıs, İtalya, Palandöken, Ağva gibi örnekleri verebiliriz.

Balayı İçin Kış Tatili Tavsiyeleri

balayı

Yakın zamanlarda en çok tercih edilen balayı seçeneklerden biri olan Dubai, harika kumsalları, denizi, otelleri, modern mimari yapıları, safari imkanı, yumuşak iklimi ve diğer pek çok ülkeye göre daha uygun olması sebebi ile her geçen gün daha fazla çift tarafında tercih ediliyor.

balayı

Balayı için kış tatili tavsiyeleri arasına Kıbrıs’ı da ekleyebiliriz. Yaz aylarında oldukça sıcak olan Kıbrıs özellikle sonbahar kış aylarında daha çok tercih edilen yerler arasında. Farklı konfor ve bütçelere hitap eden Kıbrıs, tertemiz denizi ve yumuşak iklimi ile her mevsim gidilebilecek tercihlerin arasında bulunuyor.

Balayını kültür, sanat, tarih üzerine geçirmek isteyen çiftlerin tercihi olan İtalya turları arasında özellikle Roma, Venedik, Floransa’yı kapsayan turlar oldukça popüler. Ayrıca sonbahar ve kış aylarında İtalya turları daha ekonomik oluyor.

balayı

Balayı için kış tatili için Maldivler’i de düşünebilirsiniz. Maliyet açısından birçok balayı yerine göre daha maliyetli olsa da mavi ve yeşilin tüm tonlarını bulunduran, sakinlik ve dinginlik üzerine kurulu bir balayı tercihi olabilir.

Bunun yanında romantik kış balayı tercihleri arasında kışın kayak yapmaktan vazgeçemeyen çiftler için Uludağ ve Kartalkaya gibi kayak merkezlerini de önerebiliriz. Daha ekonomik açıdan mekanlara örnek olarak da Sapanca, Ağva, Abant gibi doğa ve yeşilin bir arada bulunduğu, kişiye dinginlik ve sakinlik veren yerleri önerebiliriz.

Kış düğünü yapacaksanız "2017 Düğün Trendleri" yazımızı mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html