Baharda Giyilebilecek Kıyafet Kombinleri

1 dakika okuma süresi

Baharda Giyilebilecek Kıyafet Kombinleri

Baharda sizi ve tarzınızı yansıtacak kıyafetleri doğru yorumlamak gerekmektedir.

Baharı müjdeleyen en iyi kıyafetlerden biri trençkotlardır. Hemen hemen herkesin gardırobunda yerini alan bu trençkotlarla uyumlu bir şal ya da ince atkılarla ve tasarım şapkalarıyla baharı karşılayabilirsiniz. Son zamanlarda elbiselerin tamamlanmasını sağlayan bu trençkotlarda sizin tercihiniz olabilir.

Baharın davetlisi olan ince hırkalar da diğer bir seçenektir. Baharda genellikle bir Jean üzerine beyaz tişörtle bir hırkayla ya da trençkotla kombin tamamlanmış olur. Tarzı yansıtan seçimlerle doğru kıyafetleri buluşturmak ve aksesuarlarla kendinizi bulmanız mümkün olacaktır. Baharda sizi ve tarzınızı yansıtacak kıyafetleri doğru yorumlamak gerekmektedir.

bahar

Baharda Giyilebilecek Kıyafet Kombinleri

Pileli eteklerle, renk renk kısa pantolonlarla, blazer ceketlerle veya trençkotlarla aksesuar ile şıklığınızı tamamlayabilmek mümkündür. Parlak ve canlı renklerin temasını hazırlayan baharda elbiseleri kombinlemek doğru olacaktır. Çok dar olmayan geniş kesim kotları blazer ceketlerle baharı kutlayabilirsiniz.

Turkuaz, saks mavisi, zümrüt yeşil gibi renkler bu yılın bahar için hazırlanmış trend renkler arasında yer almaktadır. Bu renklerle şık ve modern olmak sizin elinizdedir. Desenli ince çorapların da yer aldığı şık tasarımlar söz konusudur. Her giyim tarzı için baharda rengarenk görünmek mümkün olacaktır.

Baharda Kimler Neyi Giymelidir?

Bahar yaza geçiş ayı olduğu için fit görünmek isteyenler için iyi bir süredir. Baharda sportif tercihlerde kombinler arasında yer almaktadır. Örneğin; turkuaz renkli veya karışık renkli taytların üzerinde siyah ya da daha uyumlu renk tercihleriyle penye seçimi yapılabilir.

Fularla veya fötr şapkalarla tarzınızı yansıtmak kolay olacaktır. Özellikle de pastel tonlarında tercih edilen aksesuar seçimi sizi bambaşka bir uyuma yönlendirebilir. Burada önemli olan kıyafetlerle aksesuarların bir ahenk sağlamasıdır. Ten renginize uygun seçimler yapmak çok önemlidir. Çünkü kıyafet ruhunuzu yansıtır.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html