Bahar Makyajı Nasıl Yapılır?

1 dakika okuma süresi

Bahar Makyajı Nasıl Yapılır?

Hafiften ısınan havalarla birlikte bahara hazırlık yapıp bahar makyajı yapmaya ne dersiniz hanımlar! Bahar makyajı nasıl yapılır? Detaylar Daha İyi Yaşam’da!

Kış aylarını yavaş yavaş geride bırakıp bahar aylarına bahar makyajıyla giriş yapabilirsiniz. Güneşin artık etkisini daha sık göreceğimiz bahar aylarında hazır enerjimizde geliyorken bahar makyajıyla tüm günü ışıl ışıl tamamlayabilirsiniz. Peki ya bahar makyajı nasıl yapılır, püf noktası nedir diyorsanız yazımıza devam edelim.

Kimimiz şu günlerde hala kış makyajı uygulamasına devam ederken kimimiz ise tüm zamanlarda kendisine yakışan makyaj alışkanlığından vazgeçemiyor. Her mevsim farklı makyaj uygulamalarıyla devam edenler için bahar makyajı uygulamasını paylaşıyoruz.

Hava değişimlerinin kendini gösterdiği şu günlerde bahara doğru hazırlık yaparken güzelliğiniz için biraz değişiklik yapmak emin olun iyi gelecek hanımlar! :) Bu bahar sizin için olsun diyelim ve başlayalım. Bakalım bahar makyajında trendler nelermiş..

Bahar Makyajı Nasıl Yapılır?

Pastel Tonlar

Abartıdan uzak doğal ve hafif bir makyaj bahar makyajı için en uygun tonlar. Pastel tonlarla bahara merhaba deyin!

Göz Makyajı

Ekru tonlar bu yıl gözlerde oldukça etkili olacak. Göz makyajı ise bu yıl dudaklarla uyumlu içinde olacak.

Dudak Makyajı

Dudak makyajında mürdüm ve pembe tonlar boy gösterecek. Ayrıca dudaklarda mat ve pudralanmış görüntü bu yıl moda.

Yanak Makyajı

Bahar makyajında ıslak görünümlü allıklar moda hanımlar bilginize. Şeftali tonlarını tercih ettiğinizde hiçte fena olmaz.

Bahar makyajını genel olarak değerlendirdiğimizde cilt bakımınız ve bahar makyajınızın daha alımlı durması için cildinizi nemlendirmeyi ihmal etmeyin.

Bu yıl bahar makyajında amaç makyaj yokmuş gibi doğal bir görünüm kazanmak olduğundan fondöten tercihiniz ağır olmasın.

Hafif rimel uygulamasıyla ve allıkları yuvarlak kıvrımlar şeklinde uygulayarak bahar makyajını amacına ulaştırmış olursunuz.

Sizin önerileriniz neler?

Kalıcı Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html