Babalar Gününe Özel Hediyeler

2 dakika okuma süresi

Babalar Gününe Özel Hediyeler

'Babama ne alacağım?' diye düşünenleri bu tarafa alalım.

19 Haziran Pazar günü biricik babalarımızın günü! Siz değerli okuyucularımız için çam sakızı çoban armağanı sembolik hediye önerilerini derledik... 

Babalar günü diğer özel günlere kıyasla neden daha sönük geçiyor? Anneler günü ya da Sevgililer Gününe gösterilen özen Babalar Günü söz konusu olduğunda aynı çoşkuyla kutlanmıyor. Aslında bir sebebi de 'Ne gerek var?' cümlesini dilinden düşürmeyen babalarımız! Tabi ki çok pahalı hediyelere gerek yok. Ancak onlara özel bu günde küçük, sembolik, düşünülmüş hediyeler vermekte onları mutlu edecektir.

İşte Daha İyi Yaşam'ın sizler için seçtiği : Babalar Gününe Özel Hediyeler

1- Babaya özel kupa : Belki üzerine ikinizin fotoğrafını bastırırsınız! Babanıza yaptığınız çayı ya da kahveyi sizin aldığınız hediye kupada yudumlarsın tadı da bir başka olmaz mı :) Önemli olan onun bu özel gününü unutmadığınızı göstermekse kupa da doğru bir tercih olabilir. Ne dersiniz :)

Termos da güzel bir tercih olabilir:

2- Yılın babası ödülü.... Ofisinde ya da evde baş köşesine koyabileceği anlamlı bir hediye! Üzerine bir notta siz ekleyebilirsiniz.

3- Tabi ki kol düğmeleri: Babalarımızın en sevdiği aksesuarların başında kol düğmeleri yer alıyor. Eeee o zaman bu özel günde hediye tercihimizi kol düğmelerinden yana kullanabiliriz.

4- Kitap: Uzun zamandır okumak istediği bir kitap var mı? Ya da sizin okuyupta çok seveceğini düşündüğünüz! İşte bu gün tam da bu hediye için uygun bir gün :)

Bonus olarak; not defteri ya da ajanda da öneribiliriz. Önemli notlarını yazarken hep sizi hatırlar :)

5- Ve son önerimiz giyim ya da parfüm : Çok klasik ancak her özel günde gerçek bir kurtarıcı! Hele ki alınacak kişi giyim kuşamına ve kişisel bakımına bir tık daha düşkün biriyse bu hediyeler onları mutlu etmek için birebir! 

Siz de babanıza Babalar Gününde gömlek, pantolon ya da parfüm almayı tercih edebilirsiniz. Hediye pakatinizin içinde mutlaka bir kısa not da yer alsın deriz.

Peki ya sizin Babalar Gününe Özel Hediyeler arasında tercihinizin hangisinden yana olacak? Bizimle paylaşın.

 

 

 

 

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/estetik-mucizesi-hyaluronik-asit-nedir-12665.html