Babalar Günü Yaklaşıyor

2 dakika okuma süresi

Babalar Günü Yaklaşıyor

18 Haziran Pazar günü "Babalar Günü". Peki siz babanıza ne hediyesi alacağınıza karar verdiniz mi? Daha İyi Yaşam, sizler için derledi.

Babalar Günü'ne az bir zaman kala alacağınız hediyeye hala karar veremediyseniz Daha İyi Yaşam'ın bu önerilerine bir göz atın. 

18 Haziran Pazar günü "Babalar Günü". Sizin için çalışan, çabalayan sevgili babanıza bu sene ne hediye alacağınıza karar verdiniz mi? Bir kravat, bir saat ya da daha klişe herhangi bir şey. Babanıza bunlardan farklı bir hediye vermek istiyorsanız bu öneriler tam size göre. Babanıza "Babalar Günü"nde en güzel hediyeyi verin.

Babalar Günü'nde Ne Almalı? 

Retroya Geri Dönüş 

Eğer ki babanız her zaman retrodan yana şansını kullanıyorsa mutlaka bir pikapı vardır. Onu Ajda Pekkan, Beatles, Stevie Wonder, Zeki Müren gibi kült sanatçıların plakları ile mutlu edebilirsiniz. Eğer ki pikap yerine radyo merakı varsa da alacağınız 60'lı ve 70'li yıllardan kalma kasetlerde onun sevinçten havalara uçmasına neden olabilir. 

Bilet 

Anneniz, babanız ve siz... Kulağa ne hoş gelen bir üçlü. Peki bu aile tablosunun yanına bir de "tatil" eklenirse? Çoğumuz  ailemiz ile tatile çıkmayı sevmeyiz ama onlar için onlarla birlikte bir hafta sonu geçirmek çokta kötü bir fikir olmasa gerek. Yurtiçi için gideceğiniz termal bir kaplıca iyi fikirken babanızın yıllardır görmek istediği Ürgüp'te fena fikir sayılmaz. Yurtdışı temalı bir tatil düşünüyorsanız da Viyana bu dönem de sizi en konforlu şekilde ağırlayacaktır. Unutmayın Babalar Günü sene de yalnızca bir gün geliyor. 

Sürpriz 

Kardeşiniz farklı bir şehre taşındı ve uzun bir süredir babanız ile görüşemiyor mu? Bir hafta öncesinden babanızı arayarak ona bu hafta ne kadar meşgul olduğunuzdan bahsedin. Babalar Günü için beklentisi kalmayan babanıza, kardeşiniz ile birlikte yapacağınız sürpriz onu mutluluktan ağlamaya itebilir. 

Cep Telefonu 

Trendleri pek takip etmeyen bir babaya sahipseniz de ona alacağınız son model cep telefonu ile onu şaşırtabilirsiniz. Görüntülü konuşmayı da öğretebilirseniz sizi sıklıkla arayacaktır. Bizden söylemesi :)

Çiçek 

Ona ulaşamayacağınız bir mesafe de iseniz onu düşündüğünüzü belli edecek bir video çekebilirsiniz. Ufak bir cep telefonu eşliğinde babanızın Babalar Gününü kutlarken ona gönderdiğiniz ufak bir buket ile de onu duygulandırabilirsiniz. 

 

Siz geçmiş Babalar Günü'nde babanıza ne aldınız? Bu sene ne alacaksınız? Bizimle paylaşın :)

Anne ya da Babada Genetik Problem Varsa, Bunun Çocuğa Geçmesi Engellenebilir Mi?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html