Ayrılık Mı Yaklaştı?

2 dakika okuma süresi

Ayrılık Mı Yaklaştı?

"Partnerimin davranışlarında gözle görülür değişiklikler var. Ayrılık Mı Yaklaştı?" sorusunun cevabı Daha İyi Yaşam'da..

Bazıları ilişkileri sırasında ayrılık sinyallerini verir.Bunu isteyerek veya farkında olmadan yaparlar.Ve biz ayrılık olacağını haftalar hatta aylar öncesinden fark ederiz.Daha İyi Yaşam olarak sizin için ayrılık belirtilerini veriyoruz.Umuyoruz ki sorunları çözebilir ve mutluluğu yakalayabilirsiniz.

1.İletişim Sorunları

Artık eskisi kadar konuşamıyor, bir araya geldiğinizde susup oturuyorsanız, o eskiden sonu gelmeyen muhabbetlerin yerini sessizlik almışsa onunla konuşmaya,sorunlarını çözmeye çalışın. Aksi takdirde zaman geçtikçe aranız iyice açılacak, ayrılık günden güne ilişkinize yaklaşacaktır.

2.Gereksiz Eleştiri

Sizinle son zamanlarda alışılmışın dışında çok fazla dalga geçiyor,eleştiriyor ve hatta diğer kadınlarla/erkeklerle kıyaslıyorsa dikkat! Sizden sıkılmış ve eskisi kadar mutlu olmaması çok beklendik bir durum.

3.En Ufak Sorunda “Ayrılık” Konusu Açılıyorsa

Size artık tahammülü kalmamış ya da ayrılmayı isteyip de sizin ayrılmanızı beklediğini gösterir. Bu tarz soğutma yöntemleri en basit karşı cinsi suçlama ve vijdanı rahat tutma teknikleridir. En ufak problemi gözünde abartarak çözülemeyecek hale getirmesi sizden kurtulmak istediğine işarettir.

4.Sizi Sevdiğini Artık Çok Sık Söylemiyorsa

Size karşı umursamaz davranıyor, sevgi konusu açıldığında konuyu geçiştiriyorsa bu çok büyük bir belirtidir.Fazla ilgiden bunalmış olabilir. Biraz kendinizi geri çekmenin faydası olur.

5.Geçmişe Ait İzler Taşıyor Ve Bundan Size Bahsediyorsa

Bu bir nevi kıyaslama olarak da sayılabilir. Üçüncü kişilerin fikrini umursamaya başlamış sizi eski sevgilileriyle kıyaslayan hatta sizi onlara benzzetmeye çalışıyorsa hala geçmişe temiz bir sayfa çekemediğini gösterir.

6.Sizi Umursamıyorsa

Tartıştıktan sonra karşı taraf doğal olarak bazı sorunları yüzyüze çözmek ister. Ancak bazı insanlar yüzyüze söyleyemeyeceği şeyleri, sanal ortam üzerinden sonunun nereye gideceğini hesaplamadan konuşabilir! Bu da sizden bahaneyle ayrılmaya çalıştığını gösterir.

7. Olayları İçinde Tutuyorsa

Eski tartışmalarınızı sürekli gün yüzüne çıkarıyor, hallettiğiniz sorunları içinde biriktirerek büyük tartışmalar çıkarıyorsa ya kişinin karakterinden ya da bahane üretiyor olması çok muhtemel.

8.Hisleriniz

Size ne kadar basit bir madde gibi gelse de en büyük belirti bizce hislerinizdir.Çünkü kadınlar hisseder. Eğer bunu size hissettirmişse karşınızdaki kişi o zaman zaten ilişkiniz bitmiştir. Bizce güvenilmesi gereken en büyük duygu hislerdir. Ancak kaygı ve hisleriniz karıştırmadığınız sürece tabii.

“Herşeyini kaybedebilirsin ama hislerini asla.Çünkü hisler, sadece seninle veda eder yaşama”

Editörün Seçimi : Kadınlar Kulübü TV - Aşk & İlişkiler 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html