Ayak Çatlaklarına Gehwol'le Bakım

1 dakika okuma süresi

Ayak Çatlaklarına Gehwol'le Bakım

Ayak çatlakları için harika bir ürün önerimiz var. Buyurmaz mısınız?

Çatlaklar, ayaklarda en sık karşılaşılan problemler arasında yer alıyor. Kadınlar için sadece kozmetik bir sorun olmakla kalmıyor; kızarıklık, şişlik, ağrı ve enfeksiyon gibi daha ciddi problemlere de neden olabiliyor. Ayak sağlığı konusunda büyük deneyime sahip İsveç Ayak Sağlığı, Almanya’dan ithal ettiği sarıpapatya özlü Gehwol Med Çatlak Deri İçin Merhem ile bu soruna bitkisel bir çözüm sunuyor.

Çatlakların ve kırmızılıkların engellenmesine yardımcı…

Ayaklarda yürümenin neden olduğu baskı ve travma nedeniyle zaman içinde deri kalınlaşmaları ve buna bağlı çatlaklar oluşabiliyor. Cildi kuru olan kişiler özellikle bu konuda daha fazla risk taşıyor. Gehwol Med Çatlak Deri İçin Merhem, temelde ciltle çok uyumlu seçkin yağlardan ve bir cilt vitamini olan pantenol ve sarıpapatyanın bileşimi olan iltihaplanma giderici bisabolol gibi uçucu yağların bileşiminden oluşuyor. Krem, düzenli kullanıldığında ciltteki çatlakları ortadan kaldırarak, cildin doğal esnekliğini ve çabuk iyileşme yeteneğini geri kazanmasına yardımcı oluyor. Yine bitki özlü formülüyle cildi dış etkenlere karşı koruyor. Çatlakların, kırmızılıkların ve diğer hoş olmayan benzer semptomların oluşumunun engellenmesine destek sağlıyor.

Cilde parlaklık ve yumuşaklık veriyor…

Çok kuru, sert, pürüzlü ve çatlak deriler önerilen Gehwol Med Çatlak Deri İçin Merhem’in ana etken maddelerinden birini oluşturan papatya yağı, cilde parlaklık ve yumuşaklık veriyor. Deriyi rahatlatıcı ve gevşetici etki gösterirken kadifemsi bir cilt yaratmaya da yardımcı oluyor.

Gehwol Med Çatlak Deri İçin Merhem, tüm seçkin eczanelerde!

 

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html