Avon True ile Makyajdan Sonra Cilt Bakımı

2 dakika okuma süresi

Avon True ile Makyajdan Sonra Cilt Bakımı

Makyajdan sonra cilt bakımınız için ne kullanacağınıza karar veremediyseniz Avon True ile cildinizi koruyabilirsiniz hanımlar!

Güzellik biz kadınların vazgeçilmezleri arasında. Kusursuz, mükemmel bir cilt her kadının hayali. Peki ya makyaj sonrası pürüzsüz bir cilde merhaba demek için ne yapıyorsunuz? Güzel bir cilt için makyaj sonrası cilt bakımı çok önemli hanımlar!

Bu konuda yardımınıza koşacak bir marka var, Avon! Tüm güzellik güzellik ürünlerini tek çatı altında toplayan Avon True, bir kadının ihtiyaç duyduğu cilt bakım ürünlerine sahip. Nutra Effects cilt bakım ürünleriyle kusursuzluğu sunuyor ve gün boyu kalıcı ve etkili makyaj uygulama imkanı veriyor. Avon bu ürünlerini yeni yüzü olan Burcu Esmersoy ile gerçekleştiriyor.

Avon True ile Makyajdan Sonra Cilt Bakımı

AVON True Nutra Effects Hepsi Bir Arada Temizleyici, makyaj çıkarma, cildi temizleme, canlandırma, tonikleme ve tazeleme işlemlerini tek üründe birleştirerek, kolayca temiz ve ışıltılı bir cilt görünümü kazanmayı mümkün kılıyor.

AVON True’nun makyaj ürünlerinde en öne çıkanlar ise kolay kullanımı, kremsi dokunuşu, gün boyu kalıcılığıyla dikkat çeken Glimmerstick Açılıp Kapanabilen Göz Kalemi ve kirpiklere hacim veren Supershock Max Hacim Veren Maskara yer alıyor.

Color IQ Teknolojisi ile geliştirilen yüz makyaj ürünleri Pata Krem Fondöten, Stik Kapatıcı ve Sıkıştırılmış Pudra ise makyaj bazı oluşturmak için cilde kusursuz ve doğal bir görünüm veriyor.

Avon’un yeni yüzü Burcu Esmersoy, makyak sonrası cildinin temizliğinde AVON True Nutra Effects Hepsi Bir Arada Temizleyici’ye emanet ediyor.

Ürün Fiyatlarını mı Öğrenmek İstediniz?

AVON True Hepsi Bir Arada Temizleyici, 150 ml, Kampanya fiyatı – 9,95 TL

AVON True BB Krem SPF15, 30 ml, Kampanya fiyatı – 13,25 TL

AVON True Mat Görümüm Veren BB Krem SPF15, Kampanya fiyatı – 13,25 TL

AVON Supershock Max Hacim Veren Maskara, Kampanya fiyatı – 15,50 TL

AVON Glimmerstick Açılıp Kapanabilen Göz Kalemi, Kampanya fiyatı – 10,95TL

AVON Perfectly Mat Ruj, Kampanya fiyatı – 17,95TL

Ürünler nasıl beğendiniz mi?

Cilt Bakımı Neden Gerekli?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html