Astrolojik Açıdan Türkiye’nin Durum Haritası

2 dakika okuma süresi

Astrolojik Açıdan Türkiye’nin Durum Haritası

Ünlü Astrolog Barış Özkırış Astrolojik açıdan Türkiye’nin 2016’dan 2023’e dayanan durum haritanı çizdi, bakın ortaya neler çıktı?

Astroloji tutkunlarını fazlasıyla şaşırtacak bir yazıyla karşınızdayız! Astrolog Barış Özkırış Türkiye’nin genel durumu ve gelecek durumuna dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hepsi önemli ve tavsiye niteliğinde değerlendirilecek açıklamalar olduğundan biz bile yazarken heyecanlandık.. İşte tüm merak edilenler Daha İyi Yaşam’da!

Astrolojik anlamda krizin oluşum ayağını haritanın sekizinci evin olan Plüton oluşturuyor. Plüton neler yapıyor böyle diye merak edenler için hemen açıklıyoruz..

Astroloji'de sekizinci ev; ölüm kalım meseleleri, krizler yoluyla dönüşüm, kitle ölümleri, entrika, manipülasyon, halkın güvenliği, organize suçlar, diğer ülkelerle finansa yönelik ilişkiler, ortak yatırımlarla ilgili. Kısacası Plüton olumsuzluklarla ilgili konuları kapsıyor.

İşte Barış Özkırış’tan Astrolojik Açıdan Türkiye’nin durum haritası

Krizler yoluyla dönüşüm

Astrolojik olarak Türkiye’nin durum haritasına bakıldığında bazı öngörüsel yöntemlerle elde edilen analiz sonucuna göre 2016’dan 2023’e kadar Astroloji’nin sekizinci evi olan Kova burcuyla ön plana çıkıyor.

-2017 yılının Mayıs ayında bazı kadersel gelişmeler, kayıplar ve kaos durumları güney ay düğümü kova burcuna geçecek.

-2023 yılında krizler yoluyla dönüşümü sembolize eden Plüton ülkenin kuruluşundan bu yana ilk kez kova burcuna geçecek.

-2017-2018 yıllarında ülkemizde deprem, doğal afetler, ekonomik kriz ve ulusal güvenliği tehdit eden durumlar olabilir. Hatta bu durumlar sadece 2017 ve 2018 yıllarında değil; 2023 yılına kadar gündeme gelebilir.

-Astrolog Barış Özkırış’a göre; 2016 yılından başlayarak 2023 yılına kadarki 7 yıllık süreç astrolojik açıdan ülkemiz için oldukça önemli. Çıkabilecek her türlü krizlerin çok etkin yönetilmesi ve halkın tehditler karşısında birlik ve beraberliğini koruması gerekiyor. Kova burcundaki sekizinci ev krizler karşısında bütünlüğün korunması gerekliliğinde.

Halkın dıştan veya içten gelebilecek her türlü entrika ve manipülasyon karşısında gözünü açık tutması ve de ancak bir bütün olarak hareket ettiğimizde daha güçlü olduğumuzu belirtiyor. Bunun yanı sıra ortaya çıkabilecek deprem gibi doğal afetlerle ilgili ekstra önlem almaları gerektiğini söylüyor.

Ülkemizin her türlü krizi fırsata dönüştürerek daha güçlenmesini diliyorum. Sevgiyle kalın ve birbirinize iyi davranın.

Türkiyenin Astroloji Haritası Analizi

Diğer burç yorumları için tıklayın!

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 8
  emoji
 • 4
  emoji
 • 8
  emoji
 • 5
  emoji
 • 1
  emoji
 • 6
  emoji
 • 6
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html