Aslan Burcu Kadını Hakkında Her Şey

3 dakika okuma süresi

Aslan Burcu Kadını Hakkında Her Şey

Aslan kadını hakkında ne öğrenmek istiyorsanız hepsi Daha İyi Yaşam'da!

İlişkilerin yoğun sevgi ve ilgi bekleyen Aslan kadınına yaklaşırken, başka ne gibi konularda hassas davranmak gerekir? Daha İyi Yaşam olarak "Aslan Burcu Kadınının Bilinmeyenleri"ni sizler için derledik!

Kuralcıdır

Yönetici ve lider özellikleri sayesinde, ilişki onun istediği kurallar ve koşullara göre yönlenir. Kendi kurallarının bozulmasına tahammül edemez.

Sevginizden emin olmak ister

O bir kraliçedir! Ona her zaman ilgi ve sevgi duyan insanlar etrafındadır. Eğer o bu koşullar içinden sizi seçmişse şanslısınız ve gereken değeri ona vermelisiniz.

Yanlış tavrından değil, o tavrın sizi üzdüğünden bahsedin

Onun zorlayıcı yönleriyle baş edebilmeyi öğrenmeniz gerekmektedir. Örneğin; ona haksızsın veya hatalısın demek yanlış olacaktır. Direkt kişisel bir tavırla gitmek yerine, "Bu davranışın beni üzdü, bu konuşman beni kırdı" vb. gibi  cümleler kurmalısınız. Bu şekilde bir iletişim biçimi, onun merhametli taraflarına dokunur.

Arkadaş çevresinden ayırmaya kalkmayın

Zaman zaman bencil davranan Aslan kadını, kişisel özgürlük alanlarına saygı duyulmasını ister. Kendi dünyasında geniş bir arkadaş çevresi vardır. Partnerinin dışında o kişilerle de sürekli görüşmek isteyecektir. Onun arkadaş çevresini eleştirmek veya küçümsemek gibi bir hata yapmayın! 

Kafasında tilkiler kamp kurmuştur : )

Sakin durduğu zamanlarda bile ilişkinin gidişatı ile ilgili kafasında bin türlü düşünce dolaşır ve karşısındaki insanların saygı ve sevgisinden emin olmak ister.

Sinirli iken uzak durulması gerekir

Öfkelendiğinde ölçüp, tartmadan ağzına geleni söyleyebilir ve yıkıcı olabilir.

O tam bir aşk kadınıdır

Aşkın olmadığı mantık ilişkilerinde yer alamaz. Bu yüzden aniden gelişen planlar yapmanız, ara sıra ona küçük sürprizlerle gitmeniz çok hoşuna gidecektir. Onun kendisini her ortamda güzelliği ve zekası ile ifade etmesine ve göstermesine izin vermelisiniz. O zaman size saygı duyacak ve hayatında daha büyük bir yer vermeye başlayacaktır.

Doğuştan oyuncudur, ona açık olun

Taktik yapmanız Aslan kadınının hoşuna gitse de, o doğuştan bir oyuncu olduğu için taktiklerinizi anında çözümleyecek ve size daha karmaşık taktiklerle gelecektir. Bu yüzden ona daima açık ve doğrudan davranmayı tercih etmelisiniz.

Sabittir

Muhafazakardır ve değişime zamanla ayak uydurur, hemen değişmesini beklemeyin.

Tepkisini ortaya koyarken çekinmez

Sözünü kimseden saklamaz, sesli düşünür. Tepkileri anidir ve kimseden çekinmeden yansıtır.

Cinsel uyumu zor yakalar

Cinsel istekleri yüksektir, karşı cinsle ilişkisinde uyumu zor yakalar, seçicidir.

Yönetilmekten hoşlanmaz

Gözleri ve bakışları serttir, aynı zamanda güçlü bir görüntü sergiler. Partneri tarafından kısıtlanmaktan hoşlanmaz, özgür olmayı çok sever. 

Aslan'ın uzun süreli aşk yaşayacağı burç

Aslan burcuyla ortak özelliklerinizin olması uzun süreli bir ilişki yaşamanızı kolaylaştırır. Özellikle karşılıklı olarak birbirinizi iyi anlamanız ve aranızda uyum sorununun ortaya çıkmaması uzun soluklu bir ilişki yaşamanızı sağlayabilir. 

Aslan'ın macera yaşayacağı burç

Eğer sosyal yaşamınızda etkilendiğiniz olayları unutup macera yaşayarak anı değerlendirmeyi düşünüyorsanız mutlaka Boğa burcunda olanlarla ilişki geliştirmeye çalışın. Böylece rahatlıyabilir ve kendinizi huzurlu hissedebilirsiniz.

Aslan'ın aradığı cinsel partner

Cinsel yönden en fazla Akrep burcuyla uyum sağlayabilirsiniz. Akrep burcuyla paylaşım içine girmeniz kendinizi mutlu hissetmenizi sağlayacak. Zihinsel olarak aranızda çelişki hakim olsa da cinsel yönden güzel anlar yaşayabilirsiniz.

Editörün Seçimi: Kadınlar Kulübü TV - Astroloji

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 7
  emoji
 • 13
  emoji
 • 4
  emoji
 • 5
  emoji
 • emoji
 • 2
  emoji
 • 2
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/estetik-mucizesi-hyaluronik-asit-nedir-12665.html