Aslan Burcu Erkeğinin Bilinmeyenleri

2 dakika okuma süresi

Aslan Burcu Erkeğinin Bilinmeyenleri

Aslan burcu erkeği hakkında bilinmeyenler ve tüm öğrenmek istediklerinizin hepsi Daha İyi Yaşam'da!

Cesareti ile bilinen Aslan erkeği, sevdiklerine karşı cömerttir. Aynı zamanda güçlü bir kişiliğe sahip olan Aslan burcu erkeğine karşı davranmanız gerektiğini bilmiyor musunuz? Daha İyi Yaşam olarak "Aslan Burcu Erkeğinin Bilinmeyenleri"ni sizler için derledik!

Yaşamın güzel yanlarına endeksli yaşar

Hayatın keyifli taraflarına odaklanan, oyunlar oynamayı seven, eğlenmeyi bilen biridir. Bir kadında değişime açıklık, katı tutumlardan ziyade yumuşaklık ve eğlenceli bir yapı arar.

Aşık olduğunda yumuşar

Aşık olmadığı zamanlarda katı, bencil ve kendi kurallarını koyan biri iken, aşık olduğu andan itibaren yumuşak, hassas ve elindeki her şeyi paylaşabilecek biri haline dönüşür. İlişkide zamanla kuralları esner. İlişkide olduğu kadınla birlikte yeni kurallar oluşturmaya başlar.

Flörtöz olsa da sadece sevdiği ile ilgilenir

Aslan burcu erkeği aranan bir kişi olduğu için, etrafında her zaman birçok insan yer alır. Onun flörtöz doğası nedeniyle karşısındaki kadını kıskandırabilir. Eğer sizi gerçekten seviyorsa etrafında olan biten her şeye gözlerini kapatacak ve sadece sizinle ilgilenecektir.

İyi ve kaliteli olan ondan sorulur

Sizin için gerekli olan her şeyin en iyisini ve kalitelisini bilme konusunda uzmandır desek yeridir! Lüks ve değerli eşyalar, hediyeler alır ve hoşunuza gidecek en iyi sürprizleri yapmayı en iyi şekilde bilir.

Liderlik vasfı vardır

Yöneticilik ve liderlikte çok başarılı olur. Bu sayede, dostları ve arkadaşları her zaman çok sayıda olacaktır. Sizin de ona ve hayatına uyum sağlamanız, arkadaşlarıyla bazı zamanlar ortak planlar yapabilmeniz önemlidir.

Kalp bölgesi hassastır

Aslan burcu erkeğine dokunurken kalbine ellerinizi koyabilir ve saçlarını okşayabilirsiniz.

İlişkiniz hakkında ağzınızdan çıkanlara pür dikkat kesilir

İlişkisinde politik yaklaşımları vardır. Çok gururlu bir yapı sergilediği için, ilişkideki en ufak kavgada "bitti" dememeniz ve her tartışmada ayrılık sinyali vermemeniz ilişki açısından önemlidir. Partnerine sahip çıkacak, koruyacak, aydınlatacak, kumanda edecek bir yapıya sahiptir. Bu yönleriyle birçok kişiyi etkiler. 

Sorumludur

Disiplinlidir, düzeni sever. Asla sorumsuzluk yapmaya çalışmaz. Çapkındır, karşı cinse zaafı çoktur, beğenilmekten hoşlanır.

Aslan'ın uzun süreli aşk yaşayacağı burç

Yay burcuyla uzun soluklu ve sorunsuz bir ilişki yaşama ihtimaliniz söz konusu olabilir. Yay burcunun değişime ayak uydurması ve kontrol edilmesi mümkün olması onunla yaşayacağınız ilişkiyi devam ettirmenizi kolaylaştırır. O yüzden Yay burcuyla birlikteliğiniz uzun sürebilir. 

Aslan'ın macera yaşayacağı burç

Duygusal ilişkinizin sosyal yaşamınızda da renkli geçmesini istiyorsanız ve partnerinizin monoton bir yaşam biçimiyle hareket etmesini istemiyorsanız ikizler burcuyla ilişki geliştirmeniz de yarar var. İkizler burcuyla hayatı hem farklı, hem de maceralı yaşama şansınız bulunmaktadır. 

Aslan'ın aradığı cinsel partner

Cinsel yönden en fazla Koç burcuyla uyumu yakalayabilirsiniz. Aranızda bir uyum sorununun ortaya çıkmaması güzel ve mutlu bir ilişkinin yaşanması sonucunu doğuruyor. Bu durum birbirinizden hoşnut olmanızı sağlayacak.

Editörün Seçimi: Kadınlar Kulübü TV - Astroloji

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 8
  emoji
 • 11
  emoji
 • emoji
 • 4
  emoji
 • emoji
 • 3
  emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html