Aslan Burcu 2017 Kasım Yorumu

1 dakika okuma süresi

Aslan Burcu 2017 Kasım Yorumu

Aslan burcunun 2017 Kasım ayı burç yorumunu Daha İyi Yaşam sitemizden okuyabilirsiniz!

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar şimdi sizlerle beraber Kasım ayındaki gezegenlerin burç geçişlerine ve bunların sizin haritanız üzerindeki etkilerine bakacağız. İlk olarak Merkür'le başlayacağız. Merkür'ün Kasım ayında Yay burcuna geçeceğini görüyoruz.

2017 Kasım ayının Aslan burcu üzerindeki etkileri:

Bu ay eğlence hayatın çok yoğun geçecek. Sevgilin yoksa katılacağın etkinliklerde yeni bir sevgili adayı ile tanışabilirsin. Sanatsal faaliyetlerin varsa bunlarla ilgili etkin kararlar alabilirsin. 

Zihnin aşk, eğlence, sanat ve yaratıcılığa odaklı olacak. 4 Kasım'ı takip eden üç gün boyunca kariyerinde dikkatli hareket etmelisin. Patronun veya hayatındaki otorite figürleri ile aranda sürtüşme olabilir. 

kasımHedeflerine yönelik ikilemde kalabilirsin. 7 Kasım'dan itibaren ev ve emlak konularında avantajlı olacaksın. Yeni bir ev alman veya mevcut evi yeniden dekore etmen söz konusu olabilir. Özellikle 18 Kasım'dan itibaren bu etkiler daha yoğunlaşacak. 

Ay boyunca yurtiçi seyahatlerde kazalara karşı temkinli olmalısın. Kardeş ve kuzenlerinle arandaki sorunları aşırı gurur yapmadan çözmelisin. Bu ay yeni bir eğitime başlamak için inisiyatif kullanabilirsin. Yeni bir sözleşme söz konusu olursa iyice düşünerek imza atmalısın. 

2017 Kasım ayı Aslan Burcu Yorumunuzu Videomuzdan İzleyebilirsiniz!

Diğer burç yorumlarını merak ediyorsanız “Aylık Burç Yorumları”nı tıklayarak öğrenebilirsiniz?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 3
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html