Aşk karakteriniz hangisi

1 dakika okuma süresi

Aşk karakteriniz hangisi

Sizin aşk karakteriniz hangisi? Daha İyi Yaşam sizler için kişiliğinizin nasıl bir aşık olduğunu yazdı!

Aşkınızın nasıl bir karakterde olduğunu merak ediyorsanız Daha İyi Yaşam olarak derlediğimiz yazımıza göz atın!

Aşk karakteriniz hangisi?

Çekingen aşık

Çekingen bir yapıdaysanız hayat sizin için çok zor. Çünkü bu yapıdaki kişiler kolay kolay sevgili bulamazlar. Birini bulsalar da bu genelde platonik bir aşk olur. Aşk karakterine göre çekingen aşıklar karşınızda olan değil tamamen tanımadığınız kişi olabilir.

Oyuncu aşık

Eğer siz onu ilgi odağınıza almazsanız bu durumdan hemen rahatsız olurlar. Duyguları derin değil daha yüzeysel ve değişkendir. Dikkat çekmek için duygularını değil dış görünüşünü kullanmayı tercih eder. Aşk karakteri oyuncu aşık olanlar konuşurken ayrıntılara yer vermez.

aşk

Kendine aşık

Kendilerini öyle bir yere koyarlar ki sanırsınız ki karşınızdaki dünyanın en önemli kişisi. Aşk karakterine göre kendine aşık olanlar yaptıkları her şeyi abartırlar ve kendilerini bulunmaz hint kumaşı yerine koyarlar. Aşk karakterine göre kendine aşık olanların her şeyden önce kendi çıkarları önem taşır.

Yalancı aşık

Toplum kurallarına girmeyi reddettiğinden dolayı sürekli kanunlarla başı belaya girer. Kız kaçırmaktan tacize kadar varan kötü yanları olur. Sorumluluklarından kaçar ve de iş tutturamazlar. Maddiyata dayanan hiçbir şeye yanaşmazlar. 

Şüpheci aşık

Sürekli kıskanç ve şüpheci yapılarıyla gündeme gelirler. Zihninde hep bir gün ihanete uğrayacağı düşüncesi yatar. Ne düşündüğünü hiçbir zaman paylaşmayı tercih etmez.

aşk

İstikrarsız aşık

Bugün sizi çok sevebilir ama yarın bu düşüncesinden hızla uzaklaşabilir. Gözünce çok yükselttiği ve de çok batırdığı karakterler olur.

Bağımlı aşık

Sürekli başkalarının düşüncelerini önemseyerek yaşarlar. Başkalarının fikirlerini almadan rutin işlerini bile halledemezler.

Kuralcı aşık

Zihnini sürekli kurallarla meşgul eder. Mükemmeliyetçi yapılarından dolayı istediği şeyler olmadığından dolayı işlerini bir türlü bitiremez.

Sizin aşk karakteriniz hangisi?

En Çok Okunan: Cinsel Hayatınıza Yön Verin

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html