Aşık Olunan Kadınlar ve Ortak Özellikleri

2 dakika okuma süresi

Aşık Olunan Kadınlar ve Ortak Özellikleri

Aşık Olunan Kadınların ortak özellikleri var! Bakın erkekler hangi kadınlara neden aşık oluyorlarmış...

Sizce "Bir erkek bir kadına ne için aşık olur?" Böyle sorulduğunda fazlasıyla mantığa dayalı bir olgu gibi görünüyor değil mi? Oysa aşk böyle bir şey değil! Aşk ve mantık birbirinden çok başka şeyler.

Daha doğrusu mantığı ve aşkı aynı anda işleyebilen insanlar bir hayli az. "Bir erkek bir kadına ne için aşık olur?" sorusu aslında kişiye göre değişiklik gösteren tamamen öznel cevaplara sahip bir soru. Ancak,belli bir matematiği olmamasına rağmen aşık olunan kadınlar arasında sıkı bir benzerlik olduğu ortaya çıkmış!

kadın

Aşık Olunan Kadınlar ve Ortak Özellikleri

Daha İyi Yaşam sizler için aşık olunan kadınlar ve ortak özelliklerini ele aldı:

Bakın erkeklerin gözünde aşık olunan kadınlar kategorisinde yer almak için hangi özelliklere sahip olmak gerekiyormuş?

1- Zekiler

Bu demek oluyor ki "erkekler zeki kadın sevmez" klişesi tarih olmuş! Yapılan araştırmalar erkeklerin kendilerine güvenen,fikirlerini açıkça dile getirebilen ve üretken kadınlara ilgisi olduğunu ortaya koymuş! Ancak belirtmek zorundayız ki; Yinede güzellikten bir sonra ki adım olarak değerlendiriliyor...

2- Güler yüzlüler

Pozitif enerji yayan,sürekli gülümseyen ve etrafına mutluluk dağıtan birinin yanından kim ayrılmak ister ki? Evet işte tam da bu sebeplerden erkeklerden böyle kadınları çok daha çekici buluyorlarmış! Birlikte gülüp eğlenebilecekleri neşeli kadınları tercih etmekte haksız da sayılmazlar...

3- Destekleyicidirler

Erkekler daima kendilerini teşvik eden,yapıcı eleştiriler yapabilen ve onlara yön gösteren kadınları tercih ediyor! Yaptıkları işlerde ya da başarılarının arkasında partnerlerinin olması onları fazlasıyla mutlu ediyor.

kadın

4- Hoşgörülüler

Anlayışlı ve hoşgörülü insanlar her ortamda ve her ilişkide ilk tercihtir! Empati yapmayı denerseniz sizinde tercihinizin çoğunlukla hoşgörülü insanlardan yana olduğunu göreceksiniz. Dolayısıyla da aşık olunan kadınlar kategorisinde hoşgörünün yer almasına şaşmamalı! Erkekler de ufak sorunları bile büyütüp sorun yapan kadınlardan uzak durmayı tercih ederken,hoşgörülü ve anlayışlı kadınlarla birlikte olmak istiyorlar.

5- Şehvetliler

Abartmak ya da aşırıya kaçmaktan bahsetmiyoruz. Ancak erkekler şehvetleri yüksek kadınları çekici buluyorlar. Seks de aşkın bir parçası ise, partnerinizin sizden şehvet beklemesi aslında çok anormal sayılacak bir şey değil... Yeniliklere ve sürprizlere açık olmalısınız.

kadın

6- Dürüstler

Aslına bakarsanız sadece erkekler değil,herkes dürüst insanları sever. Aşık olunan kadınlar ve ortak özellikleri arasında yer alan dürüstlük aslında bu başlığın belki de en önemli maddesi. Söyledikleriniz ve yaptıklarınız daima birbirini tutmalı. Kendilerine her konuda açık davranabilen kadınlar erkekler tarafından oldukça çekici bulunuyor...

7- Bakımlılar

Neredeyse tüm maddeler karakter özellikleri üzerine kuruluydu! Ancak bir erkek için fit ve bakımlı bir kadın değilseniz ilk şansı hak etmiyor olabilirsiniz! Bu yüzden spor yapın,sağlıklı beslenin ve giyiminize,makyajınıza daima özen gösterin.

Peki ya siz aşık olunan kadınlar kategorisinde yer alıyor musunuz?

Tamam karşınızdakini aşık ettiniz ama "Vazgeçilmez Kadın Olmanın Yolları"nı biliyor musunuz? :)

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 2
  emoji
 • 2
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html