AÖF Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

1 dakika okuma süresi

AÖF Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Hafta sonu büyük bir katılımla gerçekleşen AÖF sınavının sonuçları şimdiden merak ediliyor. Detaylar Daha İyi Yaşam içeriğimizde!

Anadolu Üniversitesi’nin 3-4 Haziran tarihleri arasında yaptığı AÖF sınavı sonuçları heyecanla bekleniyor. Sınav sonuçlarını merak eden AÖF öğrencileri sonuçların açıklanmasından sonra yayınlanacak olan sınav sorularının da açıklanma tarihini merak ediyor. İşte AÖF sınav sonuçları ve sorularına dair en son güncel bilgiler..

AÖF Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

3-4 Haziran tarihleri arasında sınava giren AÖF öğrencileri eğer başarılı olurlarsa mezun olacaklar ya da bir üst sınava geçecekler. Durum böyle olunca da sınav sonuçları için ekstra heyecan yaşanıyor. O halde öğrencilerin bu merakını biraz gidermeye çalışalım.

AÖF sıvan sonuçları verilen bilgilere göre 15 gün içinde açıklanacak. AÖF sınav sonuçları resmi bir açıklama ile verilmeyecek olup, AÖF öğrenci otomasyonu sistemi üzerinden öğrenciler takip edecek. AÖF üç ders sınavı ise 22 Temmuz tarihinde gerçekleştirilecek.

Üç ders sınavına girebilme şartları neler?

3 ders sınavına girebilmek için AÖF sınavı sonucu başarısınız olunan bu derslere kayıt yaptırılması gerekiyor. Eğer sınav notunuz DZ ya da YZ ise bu sınavlara giriş hakkınız bulunmuyor. 

Umarız sınav istediğiniz gibi geçmiştir :) 


Çocuklar İçin Basketbolun Faydaları Neler?

Çocuklarda spor yapmak fiziksel  zihinsel ve sosyallesme yönden gelisimlerini sağlamak neden mi önemli. Cevabı videomuzda!

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html