Anneler Günü İçin Hangi Çiçek Alınır?

1 dakika okuma süresi

Anneler Günü İçin Hangi Çiçek Alınır?

En kıymetlilerimiz yani annelerimizin en özel günü olan anneler günü için hangi çiçek alınır dersiniz? İşte anneler gününün en popüler çiçekleri..

Anneler gününe daha zaman var biz dayanamadık ve şimdiden “anneler günü için hangi çiçek alınır?” sorusunun cevabını bulduk! :) Daha önceki “Kadınlar Günü'nde Hangi Çiçek Alınır?” yazımız oldukça beğenildi. Bu yazımızın da faydalı olması dileğiyle..

14 Şubat Sevgililer Günü, 8 Mart Kadınlar Günü derken Anneler Günü’nü unutur muyuz hiç? Unutmayız tabiki. İşte çiçek önerilerimizle sizi baş başa bırakıyoruz.

Anneler Günü İçin Hangi Çiçek Alınır?

Anneler Günü'nde annenize çiçek hediye almak istiyorsunuz ancak karar veremiyorsanız sizler için hazırladığımız çiçek önerileri kararsızlığınızı giderecek tarzdan bilesiniz :)

Menekşe

Anneler günü için alabileceğiniz en çiçek önerilerimizden biri menekşe. Menekşenin anlamı alçak gönüllülük. Bu güzel anlamla birlikte annenizi çok mutlu edebilirsiniz.

Papatya

Papatyanın anlamı bolluk ve sıhhat. Anneler Günü'nde annenizin daha sıhhatli ve bolluk içinde rahat etmesi duygusundaysanız bu çiçek oldukça ideal.

Anemon

Öncelikle belirtelim ki anemon çiçeğinin anlamı gençlik. Annenizin her daim genç olduğunu hissettirmek istemez miydiniz? Bizce anneniz buna bayılacak!

Kırmızı karanfil

Sevgi anlamı taşıyan kırmızı karanfil anneler günü için en ideal çiçeklerden birisi. Anneler Günü'nde annenizi kırmızı karanfille taçlandırın!

Kırmızı lale

Kırmızı lalenin anlamı seni seviyorum. Annenize olan sevginizi, içtenliğinizi dile getirmek amacıyla kırmızı laleyi tercih edebilirsiniz.

Streliçya

Sıcak sevgi anlamı taşıyan sterliçya anneler günü için favori çiçekleri arasında.

Giysi Renklerinin Solmaması İçin Özel Tarif

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 1
  emoji
 • 2
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html