Alicia Keys Biletleri Satış Çıktı

1 dakika okuma süresi

Alicia Keys Biletleri Satış Çıktı

İstanbul Caz Festivali bu yıl 20. yaşını kutluyor. 14 Grammy ödüllü Amerikalı şarkıcı, Alicia Keys'de konser verecekler arasında!

İstanbul Caz Festivali bu yıl 20. yaşını kutluyor. Programı Nisan ayında açıklanacak festivalin ilk sürprizi ise R&B ve soul müziğin dünyaca ünlü vokali Alicia Keys olacak. "Falling", "No One", "If I Ain’t Got You" gibi şarkıları onlarca ülkede haftalarca bir numara olan 14 Grammy ödüllü Amerikalı şarkıcı, Garanti Bankası sponsorluğunda 2 Temmuz Salı akşamı saat 21.00’de Küçük Çiftlik Park’ta Türkiye’deki ilk konserini verecek.

DÜNYA TURNESİNE ÇIKIYOR

Şarkılarında klasik piyanoyu caz, R&B ve soul ile harmanlayan Alicia Keys, dünya çapında 40 milyonun üzerindeki albüm satışıyla son dönemin en çok satan kadın müzisyenlerinden. Güçlü vokalinin yanı sıra şarkı yazarlığıyla da tanınan Keys, çıktığı hafta listelere 1 numaradan giriş yapan son albümü Girl On Fire ile müzik gündemindeki yerini koruyor. Alicia Keys, albüm için sanatçının global kreatif direktörlüğünü üstlendiği Blackberry markası ile düzenlenen "Set The World On Fire" dünya turnesi kapsamında Londra, Paris, Viyana, Monaco, Münih gibi şehirlerdeki konserlerinden sonra 20. İstanbul Caz Festivali'nde İstanbullu hayranlarıyla buluşacak.

BİLETLER SATIŞTA

14 Grammy ödüllü Amerikalı şarkıcı, "Set The World"adlı dünya turnesi kapsamında, Garanti Bankası sponsorluğunda, 2 Temmuz Salı akşamı saat 21.00'de KüçükÇiftlik Park'ta Türkiye'deki ilk konserini verecek. Konser biletleri 400 TL (özel platform), 250 TL (sahne önü 1), 150 TL (sahne önü 2), 80 TL (genel alan) ve 60 TL (öğrenci) üzerinden 23 Mart Cumartesi günü satışa çıkıyor. Biletlerinizi yarın saat 10.00'dan itibaren Biletix satış kanalları ve Garanti Paramatikler üzerinden veya hizmet bedeli ödemeden ana gişe İKSV'den (Pazar günleri hariç 10:00-18:00 arasında) satın alabilirsiniz.  

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı