Ali Baba ve 7 Cüceler Biletleri Erken Satışta!

2 dakika okuma süresi

Ali Baba ve 7 Cüceler Biletleri Erken Satışta!

Kahkahaya, eğlenmeye,gülerken düşünmeye hazır mısınız? Cem Yılmaz'ın merakla beklenen filmi Ali Baba ve 7 Cüceler Biletleri Erken Satışta!

Ali Baba ve 7 Cüceler Biletleri Erken Satışta! Cem Yılmaz'ın yeni filmi Ali Baba ve 7 Cüceler 13 Kasım'da vizyona girecek! Yılmaz'ın her filmi sabırsızlıkla beklenip beğeni ile izleniyor! Yeni filmi için de sanatçının takipçileri fazlasıyla sabırsız ve heyecanlı. Kahkaha garantili, güldürürken düşündüren filmlere imzasını atan Yılmaz yine iddialı bir proje ile sinemaseverler ile buluşuyor!

1446449148_AliBabave7Cuceler

Cem Yılmaz’ın senaryosunu yazıp yönettiği yeni filminin biletleri Cinecity Sinemaları’nda ve www.cinecity.com.tr’de ön satışa çıktı. 13 Kasım’da vizyona girecek ‘Ali Baba ve 7 Cüceler’ için yerinizi şimdiden ayırabilirsiniz!

Cem Yılmaz’ın hem yazıp hem de yönettiği 4. film olan Ali Baba ve 7 Cüceler için geri sayım başladı. 13 Kasım’da vizyona girecek filmin biletleri Cinecity’de ön satışa çıktı! Gülme garantili filme biletlerinizi şimdiden almak için Cinecity Sinemaları'na uğrayabilirsiniz! Aksiyon ile komediyi birleştiren ve çekimleri Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da tamamlanan filmin başrolünü üstlenen ünlü komedyene, Çetin Altay, Irina Ivkina ve Zafer Algöz gibi usta oyuncular eşlik ediyor. Ayrıca kadroda Cem Yılmaz’ın diğer filmlerinden aşina olduğumuz yüzleri ve yeni oyuncuları da görmek mümkün.

Cinecity hakkında: Alarko Turizm Grubu, Hillside Leisure altında faaliyetini sürdüren Cinecity Sinemaları, sinema kavramına yenilikçi bir anlayışla yaklaşmaktadır. Sinema sektöründeki trendlere yön veren bir işletmecilik anlayışıyla çalışmalarını yürüten Cinecity Sinemaları, bünyesinde bulundurduğu tanınmış restoran ve kafeler ile bütünsel bir deneyim sunmaktadır. Cinecity Sinemaları, 1993 yılından bu yana Hillside Etiler’de 3, Zeytinburnu Olivium Outlet Center’da 6, Ataşehir Hillside Trio’da 7 ve İzmir Kipa Alışveriş Merkezi’nde 11 olmak üzere toplam 27 salonda ve yaz döneminde Trio’daki Açık Hava Sineması ile hizmet vermektedir. Siz Cem Yılmaz'ın yeni filmi ; Ali Baba ve 7 Cüceler filmi biletlerini hemen almaya dersiniz?

Bol kahkaha ve eğlence garantili olduğunu bir daha hatırlatmamıza gerek var mı? :)          

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html