Aldatılma Şüphesi: Sizden Bir Şey Mi Saklıyor?

2 dakika okuma süresi

Aldatılma Şüphesi: Sizden Bir Şey Mi Saklıyor?

Aldatılma şüpheniz varsa dikkat etmeniz gerekenleri Daha İyi Yaşam sizler için sıraladı!

Aldatılma şüpheniz mi var? Sevgilinizden şüpheleniyorsunuz ve sizden bir şeyler saklayıp saklamadığını öğrenmek mi istiyorsunuz? Bazı ufak gözlemler yapabilirsiniz. Kendinizce dikkat edeceğiniz bu adımlar ile bunu öğrenmek mümkün olabilir.

Daha İyi Yaşam olarak dikkat etmeniz gereken hal ve tavırları sizler için sıraladık! Eğer bunları yapıyorsa aman dikkat!

Boğazı kuruyorsa...

Sizden bir şey saklamak onu sinirli bir insan haline getirir. Vücudu da buna bir tepki vererek panik durumuna geçer. Araştırmalar, böyle bir durum karşısında yemek borusu kasları kasılmaya başladığı için boğazının kuruyacağını ortaya koyuyor.

Onu yakalayın!

Konuşma esnasında çok fazla yutkunması, boğazını gevşetme isteğinden kaynaklanır. Bunun gerçekleştiği an hangi konuya değindiğine dikkat edin. Bu, size sırrının neyle ilgili olduğu konusunda ipucu verecektir!

Daha fazla seks yapmak istiyorsa...

Sevgiliniz her zamankinden fazla istekli olabilir! Dikkatli olun! Bu bir şeylerin ters gittiğinin işareti olabilir.

Dikkat!

İlişkinizdeki, nişanlanma gibi, ani bir değişiklik de sevgilinizin seks dürtüsünü etkileyen birçok etkenden biri olabilir. Bu yüzden, yaptığı açıklamaları göz ardı etmeden bir çıkarım yapmayın.

Olayları Çok Fazla Detaylandırıyorsa

Erkek arkadaşınızın size gün içinde nerede olduğu ve ne yaptığıyla ilgili tonlarca bilgi vermesi sizi yanıltmasın. Bu kadar detayın asıl nedeni kendisini koruma isteği olabilir!

Yanılmayın!

Özellikle bir şey anlatırken birden durması, daha fazla detay bulmaya çalıştığının işareti olabilir. Düşünün, siz ona bir şey anlatırken, barmenin adı veya duvarların rengi gibi, çok fazla detaya giriyor musunuz?

Elleri Ceplerinde İse...

Onun sizden bir şey sakladığından şüphelendiğinizde elleriyle ne yaptığına çok dikkat edin. Örneğin; konuşurken ellerini boynuna koyduğunda yanlış bir şey yaptığının bilinciyle kendisini rahatlatmaya çalışıyor, diyebiliriz.

Sizi yine de uyaralım: Bazı rahatına düşkün erkekler doğal olarak bir duvara yaslanıp durmayı tercih ederler. Kısacası şüphelenmeden önce onu iyi tanıdığınızdan emin olun.  

Editörün Seçimi: Kadınlar Kulübü TV - Yaşam

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html