Akrep Burcu Kadını Hakkında Herşey

4 dakika okuma süresi

Akrep Burcu Kadını Hakkında Herşey

Akrep burcu kadını Akrep burcu kadını öncelikle yeni bir ortama girdiği zaman hiç konuşmaz. Çünkü o

Akrep burcu kadını

Akrep burcu kadını öncelikle yeni bir ortama girdiği zaman hiç konuşmaz. Çünkü o analiz yapıyordur. İnsanları filtreliyor, kendi beyninde notunu veriyordur. Kiminle sohbet edilip,edilmeyeceğine karar veriyordur. Ne zamanki analizi biter o zaman sohbet etmeye başlar. Ama önce çok dikkatle izler.

Akrep burcu kadını için şu hayatta en önemli şey güvendir. Yaşamak istediklerini yaşamaması , adım atmak isterken atmaması, herkese ve herşeye karşı içinde hep bir tedirginlik barındırması yaşadığı güven probleminden kaynaklanmaktadır. Ona sorsan derki ben garanticiyim, sağlam olmayan yere ayak basmam ama aslında altında yatan sebep güven problemidir. İncinmekten korkarlar, üzülmekten korkarlar, güveninin boşa çıkmasından korkarlar, emeğinin heba olmasından korkarlar.

İlişkilerinde de bu böyledir ilk 2-3 ayı sizin güvenilir olup olmadığınızı test etmekle geçer. Bu testi geçerseniz işte o zaman kendini aşkın kollarına bırakır. Size tavsiyem bu kadınlara sakın yalan söylemeyin. Çünkü yalan makinesi gibi kadınlardır şöyle açıklamak gerekirse karşısındaki kişi yalan söylediğinde onun vücudunda alarm ötmeye başlar ve sizin yalan söylediğinizi hemen anlarlar. Siz derseniz ki saçmalama ben profesyonel yalancıyım yakalanma ihtimalim sıfır o zaman yine kaçışınız yok çünkü hissederler. Bu işin içinde bir iş var der ve olayı kurcalamaya başlarlar ve aradığını da en sonunda bulurlar. İlişkilerinde gerçekten çok sadık olurlar. Sevdim mi tam severim sildim mi bir kalemde sözü onlar için yazılmıştır. Akrep burcu kadınının diğer kadınlardan farkı onlar tutkulu sever, ilişkilerini tutkulu yaşarlar. Onlara göre sevdiği ile arasında bir bağ vardır ve o bağın arasına hiç kimse giremez. Paylaşmayı asla sevmezler. Yaşadıkları ciddi ilişkilerde akrep burcu kadını ile sevgilisini bir bütün olarak görebilirsin çünkü her şeyi birlikte yaptıklarından, hiç ayrılmadıklarından bir elmanın iki yarısı gibi gezerler. Monotonluktan nefret eder, sürekli hareket ister ilişkisinde. Genelde çok eğlenceli tipler olurlar. Gülmeyi, güldürmeyi severler.

Bu burcun kadınları genelde sevgilileri tarafından akılda kalırlar. Yani sevgililerinde mutlaka bir iz bırakırlar. O iğnenin tadını alan bir daha da unutmaz. Ayrılıklarında çizgiyi çok net çekip bir daha dönüşü olmadığı içinde karşı taraf için unutulmazlar arasındadırlar.

Altıncı hisleri çok kuvvetli olurlar. Bence her akrep burcu kadını çok iyi fal bakabilir. Ya istemiyordur ya da henüz o dünyayı keşfetmemiştir. Çünkü bu konudaki gücünü kendide farkındadır. Hislerinin ne kadar kuvvetli olduğunu, hissettikleri şeylerde hiç yanılmadıklarını gördükleri için kendileri de aslında bunu biliyorlar. Akrep burcu kadınının tehlikeli olduklarını söylerler. Tabi insan attığı yalanın şıp diye yakalandığını görünce ya da yaptığı yanlışın intikamının er ya da geç alındığı gördüğü zaman karşısındaki kadınında tehlikeli olduğuna kendini inandırır. Evet acıma duyguları pek yoktur ama intikam aldıkları zamanlarda. Canını yakmışsanız bilin ki canınız yanacaktır. Bundan kaçışınız yok o konuda bir anlaşalım. Ama merhametlidirler tabikide sadece sevdiklerine. Zaten az ama öz severler. Çok fazla dostu olmaz. Sevdiği insan çok azdır. Sevdiklerine karşı aşırı korumacı olup, söz ettirmezler. Onların annesiymiş gibi davranırlar. Yol gösterici, yönlendirici tiplerdir. Hissettikleri için size bir zarar gelmemesi için sizi uyarırlar siz onu dinlemezsiniz ve tabikide haklı çıkarlar. Birini sevmedim diyorsa gerçekten o insan sevilmeyecek bir insandır. O konuda sözüne güvenin pek boşa konuşmazlar. Çok sırdaş olurlar, ketum olurlar. Sırrınızı kimseyle paylaşmaz, söylemek istemediği hiçbir şeyi ona söyletemezsiniz.

Sivri dilli olurlar. Lafını söylemekten asla çekinmez abartıya bile kaçabilirler. Nasıl olmuşum sorusuna herkes bik bik ay çok güzel olmuşsun bebeğim derken o yüzünü ekşitir, ve size aynı süs köpeğine benzediğinizi söyleyebilir. Çok süper lafı gediğine oturtma kabiliyeti vardır. Tepkiniz oooofff şeklinde olabilir. Sahtelikten hiç hoşlanmaz, herkesin herşeyi açıkça söylemesi taraftarıdır.

Çok kıskanç olurlar. Hem ilişkilerinde hem arkadaşlıklarında. Ama ilişkilerinde bu biraz abartı derecede olabilir tabi. Her ne kadar belli etmiyor gibi gözükse de içinde ne fırtınalar kopuyordur bilemezsiniz. Çok sevdiğini dostlarını da kıskanırlar, sevgilisinin bir başkasıyla konuşmasını da kıskanırlar.

İnatçı olurlar, tutturdu mu tuttururlar. Olsun diye deveden hendek atlatırlar. Sabit fikirlidirler. Bin dereden su getirseniz fikrini kolay kolay değiştiremezsiniz. O kafasına koymuştur.

Çok hırslı olurlar. İstediğine ulaşmak için çok şey feda ederler. Dünya yansa umurunda olmaz bu uğurda. Akrebin çemberine girdiyseniz kaçışınız yok, yandınız.

Akrep burcunun giyim konusunda kendine has bir tarzı vardır. Bir kere rahatlıklarına aşırı düşkündür. Sırf daha uzun olacak diye topuklu ayakkabı giymez. Bir kere düşünür ayağın acıyacak mı ben bütün gece bunla rahat edecek miyim diye. Yani kendi kalıpları vardır. Başkalarının kalıplarına pek uymaz. Elalem ne der lafını pek umursamaz. Kendi bildiğini okur. Canı ne isterse onu yapar. Canı istemediğinde çeker gider.

Akrep burcu kadını da tıpkı erkeği gibi paraya çok önem verir ve parasının hesabını çok iyi bilir. O kadar tutumlu olurlar ki, zulasını patlatsanız bir yıl aç kalmazsınız. Öyle de kirli çıkıdırlar. Çok aşırı para harcamaktan hoşlanmaz, parasını sağa sola saçmaz. Malının kıymetini iyi bilir. Cebinde akrep vardır tabiri genellikle doğrudur.

Akrep burcu kadınıda erkeği gibi sıkıştığı zaman ayak üstünde 40 yalan atar. Yalandan Almanya dan akrabalarını getirir, annesini 50 yaşından sonra doğurtur, söyler de söyler yersen. Yani o durumu kurtarmak istesin, siz köşenize çekilin ve izlemeye başlayın çünkü böyle bir senaryoya bir daha şahit olamazsınız. Gerçi çoğu zaman inandırıcıda olurlar ama tanıdıktan sonra onlarında mumu söner.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 30
  emoji
 • 10
  emoji
 • 2
  emoji
 • 5
  emoji
 • 3
  emoji
 • 2
  emoji
 • 1
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html