Akrep Burcu 2017 Kasım Yorumu

1 dakika okuma süresi

Akrep Burcu 2017 Kasım Yorumu

Akrep burcunun 2017 Kasım ayı burç yorumunu Daha İyi Yaşam sitemizden okuyabilirsiniz!

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar şimdi sizlerle beraber Kasım ayındaki gezegenlerin burç geçişlerine ve bunların sizin haritanız üzerindeki etkilerine bakacağız. İlk olarak Merkür'le başlayacağız. Merkür'ün Kasım ayında Yay burcuna geçeceğini görüyoruz.

2017 Kasım ayının Akrep burcu üzerindeki etkileri:

Bu ay maddi konulara yönelik önemli kararlar alman gerekecek. Mümkün olduğunca aşırılıktan uzak durman gerekiyor. İştahının açıldığı bir dönemdesin. Kilo alma riskin var. 

4 Kasım'ı takip eden üç gün boyunca uzun ilişkiler ve ortaklıklar konusunda daha temkinli olmalısın. Öğreneceğin bazı gerçekler ikilem yaşamana sebep olabilir. Paranoyaya kapılmadan sükûnet içinde karar vermelisin.

kasım7 Kasım'dan itibaren kendini şanslı hissetmeye başlayacaksın. Sosyal etkinliklerde yer alabilir ve sosyal çevrenden destek görebilirsin. Uzun zamandır beklediğin aşk kapını çalabilir. Özellikle Kasım ayının 18'inden itibaren bu etki daha belirgin olacak. 

Kasım ayı boyunca gizli düşmanlıklar konusunda temkinli olmalısın. uzun zamandır bırakmak istediğin alışkanlıklarından kurtulmak için ideal bir dönemdesin. Geçmişe sünger çekerek yeni bir başlangıç yapmanın tam zamanı! Dönüşüm rüzgârını doğru değerlendirirsen bu aydan itibaren hayatında yeni bir sayfa açabilirsin. Bırak bitmesi gerekenler bitsin. 

2017 Kasım ayı Akrep Burcu Yorumunuzu Videomuzdan İzleyebilirsiniz!

Diğer burç yorumlarını merak ediyorsanız “Aylık Burç Yorumları”nı tıklayarak öğrenebilirsiniz?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 2
  emoji
 • 3
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html