Ağustos Ayında Neler Yapılmalı?

1 dakika okuma süresi

Ağustos Ayında Neler Yapılmalı?

Yaz aylarının bitişine haberdar olan Ağustos ayına girdiğimiz şu günlerde nerelere gitmeli, neler yemeli, hangi sporları yapmalı?

Yaz aylarının en sıcak günlerinin yaşandığı Ağustos ayına giriş yaptığımız şu günlerde ne yenmeli, nerelere gidilmeli, neler yapılmalı gibi sorulara sizler için yanıt aradık. Daha İyi Yaşam’ın sizler için derlediği Ağustos ayı planlaması. 

ağustos

Neler Yemeli?

Ağustos ayı balık mevsiminin değiştiği ve meyvelerin artık daha olgun olduğu o dönemin başlangıcı. Ağustos ayının gelmesi ile birlikte kayısı, kavun, şeftali, vişne, böğürtlen, karpuz, incir, mürdüm eriği ve üzüm en çok rağbet gören meyveler sıralamasındaki yerini alacak. Hatta bizden size uzak bir tavsiye Ağustos ayında kırmızı erik en güzel dönemini yaşar. Aynı zamanda Ağustos ayında çingene palamudu ve kılıç balıkları da ayrı bir lezzetli olur. Biber, domates ve salatalık içinse oldukça lezzetli bir dönemin başlangıcı. 

ağustos

Nerelere Gitmeli?

Ağustos ayı boyunca Harbiye Açıkhava Konser serisi devam ediyor. Ağustos ayı boyunca Candan Erçetin, Şebnem Ferah, Deniz Seki, MFÖ ve Kenan Doğulu gibi ünlü isimler ve güçlü sesler Harbiye’de boy gösterecek. Eğer bir planınız yoksa konser tarihlerini öğrenip bir Ağustos kaçamağı yapmaya ne dersiniz?

ağustos

Neler Yapmalı?

Meditasyon ya da yoga meraklısı iseniz Ağustos ayı sizin için oldukça büyük bir fırsat sunuyor. Nihan Hantal ile birlikte “Yeni Ay Yogası” yapmak isteyenler şimdiden bilet ayırttırmalı ve Ağustos ayının büyüsüne kapılmayı beklemeli. Eğer büyük bir meditasyon tutkunu iseniz Lebriz Dedeoğlu’nun “Mindfulness Meditation” isimli meditasyon atölyesi ile tanışmanız vakti gelmiş demektir. Bu Ağustos sizin için çok renkli geçecek.

2017 Ağustos Ayı Boğa Burcu

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 3
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html