Ağlama Garantili 5 Film!

2 dakika okuma süresi

Ağlama Garantili 5 Film!

Bazen duygusala bağlayıp ağlatan filmler mi izlemek istiyorsunuz? Daha İyi Yaşam olarak sizlere ağlatma garantili 5 film önerisi sunuyoruz.

Kabul edelim her zaman komedi, kurgu ya da animasyon filmler izlenmiyor. Bazen böyle içinizi ısıtacak izlerken birkaç gözyaşı döküp rahatlayacağınız, aynı zamanda da size bir mesaj verecek bir film istersiniz. İşte sizlere bu noktada ilaç gibi gelecek filmleri sıraladık. Şimdiden iyi seyirler :)

1.Özgürlük Yolu / The Way Back (2010)

Filmin konusu İkinci Dünya Savaşı. Bu zaman diliminde esirlerin hayatta kalma mücadeleleri ve yalnızlık duyguları anlatılıyor. Özgürlük Yolu National Geographic Entertainment’ın ortak yapımcılığını üstlendiği bir film.

2.Uçurtma Avcısı / The Kite Runner (2007)

Filmin başrol kahramanı Amir. Amir Kabil’li bir zengin tüccarın oğludur. Filmde ülkeye Taliban rejimi gelmesiyle birlikte Amerika’ya göç eden Amir çocukluk yıllarındaki evin hizmetçisinin oğlu olan Hasan’la sıkı dostluk kurar. Ancak bir gün uçurtma yarışı sırasında olanlar olur. Sürpriz sonlu bir film!

3.Kıyamet Günü / Lo imposible (2012)

Filmde Maria ve Henry 3 çocuklarıyla birlikte kış tatillerini geçirmek için Tayland'a giderler. Burada keyifli vakit geçirmek isteyen aile 25 Aralık gecesi düzenlenen Christmas partisine gider ve bolca eğlenirler. Ertesi sabah havuz keyfi yaptıkları sırada korkunç bir gürültüyle ortalık sarsılmaya başlar ve yaşananlar korkunç boyuttadır.

4.Kefaret / Atonement (2007)

Filmde 13 yaşındaki Briony Tallis, ablası Cecilia ile hizmetçinin oğlu Robbie Turner arasında gelişen flört olayına tanıklık eder. Büyüklere özgü davranış biçimlerini yeterince kavrayamayan Briony, gördüğü bu tabloyu edebiyat yeteneğiyle birleştirince hepsinin yaşamını sonsuza dek değiştirecek bir suç işler. 

5.Umudunu Kaybetme / The Pursuit of Happyness (2006)

Filmde Chris Gardner geçim derdine düşmüş durumu toparlamaya çalışan bir aile babasıdır. Ailesini ayakta tutmak adına elinden ne geliyorsa yapar. Ancak bir gün pes eder ve evi terk eder sonrasında olanlara siz bile şaşıracaksınız.

Sizce hangi filmler ağlatır?

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • 2
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html